Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináljak egy ilyen "őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak egy ilyen "őszinte beszélgetést" vagy hagyjam a pitlibe?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, a legjobb barátnőm 7-8 éve van a pasijával, nagyon szenvedélyes, viharos kapcsolat az övék, 1 szakítással, és sok szünettel. Sokat vitáznak, veszekednek, gondjaik vannak, mégis ragaszkodnak egymáshoz. Az a lényeg, a barátnőm szemszöge miatt én a fiú problémáit ismertem meg, a benne lévő hibákat. Azonban most szilveszterkor volt, hogy sok időt töltöttünk együtt, és volt alkalmam megfigyelni őket egy olyan napon, mikor épp nem boldogság van, hanem kis feszültség köztük, és ráébredtem, a sok konfliktus, ami köztük van, igen-igen nagy részben nem a fiú miatt van, hanem a barátnőm miatt. Eddig még sose voltam velük úgy együtt hogy épp feszkó volt, és ugye mindig csak a barátnőm szemszögéből, az ő elmesélésből hallottam a problémákat. Most nem tom, hogy kéne-e beszélnem a barátnőmmel, hogy figyelj, szilveszterkor nagyon kínos volt az egész,, nem viselkedtél vele korrekten, stb. Nem hárman voltunk, az egész társaságnak meg volt szerintem a véleménye a barátnőmről. A pasija minden szavába belekötött, szurkálta végig. Rossz volt hallgatni. De már 7-8 éve együtt vannak, attól még, hogy most tisztábban látok, lehet tök fölösleges a barátnőm lelkére beszélnem. Nem tom, próbáljam-e terelgetni, vagy a párkapcsolati életet inkább hagyjuk? Mert én személy szerint csak nagyon minimálisan viselem el, hogy bárki is véleményezze a kapcsolatomat, hisz senki sincs benne annyi időt, mint én, tehát nem látja a teljes képet. De az is lehet, hogy a barátnőpmnek a szemét végre fel kéne nyitni, és lehet, sokkal békésebb lenne a kapcsolata, emrt amúgy harmonikus kapcsolatra vágyik, cska nem tudja elérni. Eddig azt hittem, a barátja miatt, de már tudom, igen nagy részben ő miatta.
2021. jan. 17. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oldják meg ők. Én hagynám.
2021. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes beleszólni, ez egy rögzült minta. Te lennél csak a hibás, ha rosszkor de akár jó jelzéseket adnál.
2021. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, hogy észrevettem valamit szilveszterkor, és megkérdezném, hogy érdekli-e az őszinte véleményem az akkori szituációval kapcsolatban. Ezzel megadom a lehetőséget, hogy ő döntsön. Szerintem az igazi barátok szólnak ilyen esetben, egyszer. Nem rágják a másik fülét, nem noszogatják, csak egyszer elmondják a véleményüket, hiszen fontos nekik a másik, és szeretnének segíteni. De fontos, hogy ha azt válaszolná, hogy érdekli a véleményem, akkor a lehető legfinomabban közölném az észrevételemet, hogy ne érje támadásnak. Tehát tisztáznám, hogy nem tudom, volt-e valami kiváltója, amit nem tudom, illetve azt mondanám el, hogy nekem ilyennek tűnt. Tehát nem tényként állítanám be, hogy "borzalmasan viselkedtél, mást sem csináltál, csak kötekedtél szerencsétlen sráccal" hanem "nem tudom volt-e előzménye, de a buli alatt nagyon egyoldalúnak tűnt a vita".
2021. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!