Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha ez kiderülne egy pasiról, akivel randiztok?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy elég gyorsan elmegyek, néha már az elején. Próbálom megoldani, talán már jobb is. De ti mit szólnátok, ha egy pasi elárulná az első együttlét előtt, hogy ilyen problémája van?
2010. aug. 14. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tehát randiztok, és gyorsan elmegy? nos akkor szögezd az asztalhoz :O így majd nem tud ;)
2010. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elemezném neki a legutóbbi székletem állagát, viszkozitását, rugalmassági tényezőjét, vastartalmát.
2010. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Zsibbadtra szopnam es a negyedik utan tuti nem menne el hamar.
2010. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsó nem semmiXDXDD
2010. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ennél kicsit komolyabb válaszokra számítottam, mert ez nem annyira puruttyás kérdés... Na mindegy, azért remélem van olyan, aki komolyan tud rá válaszolni.
2010. aug. 14. 23:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Az elsőnél tényleg hamar mész el, utána már nem annyira.

Előtte verd ki néhányszor és ennyi.

Kontrollálni is lehet, keresgélj neten...

2010. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én kissé kiégnék, ha ezt így randizgatás közben közölné... Ha szerelmes vagyok belé, akkor én is a leszopom 4x és utána már biztos nem lesz olyan gyors módszert választanám. Na meg tanácsolnám, hogy gyakoroljon sokat a kis kezével.
2010. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szemetekxD

amúgy én láttam ilyen filmet..xDvagyis egyik srácnak ezvolt a problémája:)és ha ez ígyvan akkor maszturbálj többet..vagy állatólag ezt a férfiak tudják befolyásolni egy idő utána hogy tovább bírja:)bár én nemtudom..én lányvagyok..de azért remélem segítettem:)

2010. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már utánanéztem, és tudom mit kell csinálni. De ez egy nagyon hosszú folyamat és nem is lehet egyedül megoldani. Szóval ezt mindenképp el kell majd mondanom, ha olyan helyzetbe kerülök. Most arra vagyok kiváncsi, hogy ki mit reagálna erre.
2010. aug. 14. 23:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azt mondjátok, hogy jóval az első előtt mondjam el? Most nincs kilátásban kapcsolatom, de ha lenne nem biztos, hogy el tudnám mondani egy ideig, amíg nem bízom benne. De közben már valószínűleg megtörténne a dolog.
2010. aug. 14. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!