Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett mérges rám a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett mérges rám a csaj ennyire?

Figyelt kérdés
Szexet akarok tőle, meg is mondtam neki, hogy tőlem ne számítson semmi komolyra! Erre nekiállt hisztizni és mindenfélének elhordott és hogy húzzak prostihoz, ha ennyire kefélhetnékem van. Lányok ezen miért kell ennyire felkapni a vizet? Mi rosszat mondtam? Amúgy a csajnak volt már szexkapcsolata, szóval nem értem mit van így fennakadva!
2021. jan. 17. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy mással volt, nem jelenti azt, hogy veled is szívesen lenne. :D
2021. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Ribinek nézted.

Tapsoljon?

A lányok nem olyan lazán álnak az alkalmi szexhez mint a fiuk.

2021. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Az elején érdemes tisztázni, s személyesen. Aki benne van, egyből benne van. Ne csak pár beszelgetes után hozd fel a témát, mert akkor a csajok mar elkezdenek álmodozni a párkapcsolatról.
2021. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg nem érted, vagy csak adod a hülyét?
2021. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Behülyítetted, te seggfej, aztán még csodálkozol. Én is mondtam már ezt férfinek, de ezzel kezdtem, nem azután, hogy a nyomorult már érzelmileg elszállt. És nem kell sok, képzeld, ahhoz, hogy a másik többet lásson bele, főleg ha ő nagyon vonzódik.
2021. jan. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert sértő, amit mondtál neki, tulképp a legnagyobb sértés.
2021. jan. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen jogos, amit mondott, ez nem hiszti, te vagy s*ggfej inkább.

Èn az ilyeneknek régen azt mondtam, hogy ok, benne vagyok, de akkor kérek valami drága ajándékot, vagy kp is jöhet.

Na, amit arra kaptam reakcióként, az volt a hiszti :D

Mit gondolsz, ki akar ingyen kva lenni?

2021. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3%
Túl direkt voltál. Ha eljátszod, hogy kapcsolatra vágysz, aztán csak szexkapcsolat lett volna belőle, akkor most is együtt lennétek. De ha őszintén kimondod, akkor neked támad.
2021. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%
8: nehogy azt hidd, hogy az értelmes nők nem vágják le, hogy kamuzol. Túlbecsülitek magatokat. Egy fél mondatból, egy szóból rá lehet jönni.
2021. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!