Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es, családos férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, családos férfiak leginkább mi okból lehetnek társkeresőn? Mennyi esélye lehet találni valakit?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem. Fiatal párja van, a gyerek is kicsi még és máris keresgél?

Nőt és párt is keres. Gondoltam arra, hogy talán nyitott kapcsolatban vannak, de akkor gondolom közös kép lenne kirakva, vagy úgy írná ki, hogy pár keres párt, vagy harmadiknak keres valakit. De egyedül van a képen és nem írta ki hogy kapcsolatban van.

Vajon mennyi esély van rá, hogy talál is?

És általában mi zajlik az ilyen kapcsolatokban, ahol a férfi ilyen nyíltan mer keresgélni?

Lehet hogy nem is szereti a párját igazán?

Azt sem értem hogy nem jutott még a másik tudomásra.Fura az ilyen történet nekem.


2021. jan. 20. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük
2021. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értelmes nő ebből nem csinál ügyet. Ha nagyon jó pasit akar egy nő, akkor szemet kell hunynia a megcsalások felett. Ha meg nem akar megcsalásokat, akkor kénytelen lenne beérni átlagos férjjel, az meg ugye nem kell a legtöbb nőnek. Itt a kör bezárul.
2021. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezek átlagos férfiak. Kicsikét kopaszodó, pocakosodó, nem milliomos pasikról van szó.

Mert még ha olyanokról lenne szó, aki olyan jóképű vagy gazdag, hogy futnak utána a nők akkor nem is csodálkoznék.

2021. jan. 20. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Unják az asszonyt.
2021. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Szeretőt keresnek, nem válnak az anyagiak és/vagy a gyerek

Rendesebbje legalább elmondja ezt és nem kàbít, hogy majd válok már beadtam a válást 😀

2021. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasikat otthon unják.
2021. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!