Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözéskor kockáztassak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözéskor kockáztassak, vagy inkább adjak fel valamit? Bővebben is leírom

Figyelt kérdés

Előre kérlek, normális választ adj, tiszteljük egymást ennyire. Köszönöm


Szóval egy éven belül költöznék, és választanom kell, de nem tudok dönteni. Én füreden élek, a szüleim nincsenek már együtt. Az egyiknél lakom még, a másik Vas megyében él, és fél éve jött haza külföldről, nagyon rég nem láttam. (A vírus miatt is)

Nemrég ismerkedtem meg egy nagyon rendes sráccal, de még tényleg nagyon friss az ismeretség is, nem lehet kapcsolatnak nevezni. Viszont ő Kecskeméten lakik. És nem tudom, hova menjek. Ha biztos lenne a dolog vele, a közelében keresnék albérletet, de ha nem lesz belőle semmi, hülyeség lenne és inkább a másik szülőmhöz, az ország másik felére költöznék. (Persze nem hozzá, hanem a közelébe)


Nem akarok folyamatosan költözgetni, és megoldás lenne hogy előbb vas közelében lakom, és ha komolyabbra fordul a dolog a sráccal akkor hozzá, de félek hogy a távkapcsolat megölné a dolgot, pedig lehet hogy lehetne belőle valami.

Ha eddig lenne ötleted, azt is szívesen fogadom :)


És nem csak ez a gond.

Mindkét szülőm elítéli a melegeket, vagyis eléggé rossz szemmel néznek rájuk.

Ha nem is viselkedünk egymással feltűnően, akkor is szemet szúrna nekik hogy nem barátnőzök sosem, és ő a lakótársam...


Lécci hanyagold a sértő véleményt, ha olyat akarnék olvasni azt írtam volna ki.


Köszi minden tanácsot.


22/F



2021. jan. 20. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben a szituban kézenfekvő, hogy kecskemétre költözz.
2021. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Kecskemétre költöznék a helyedben. Ha jelenleg nem akarsz coming outolni, akkor ott elég távol lennél ahhoz, hogy magánéleted legyen. Ha a közelükbe költözöl, akkor előbb vagy utóbb úgyis pasiznál, és visszakerülnél ugyanebbe a dilemmába.
2021. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet. Egyébként azt, hogy vas közelébe költözzek csak azért vettem bele a pakliba, mert úgy megörültem hogy (8év után) újra tudok találkozni a szülőmmel. Egy-két évre gondoltam, hogy bepótoljunk pár dolgot, de... ha a távolság tenné tönkre a kialakuló kapcsolatot, nem tudom.

És igazából azt sem, ennyi idő után mennyire lett elfogadóbb. Akkora megkönnyebbülés lenne ha "csak" furcsán nézne ránk...



Még jöhetnek válaszok :), köszi tényleg

2021. jan. 20. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

vágj bele a kapcsolatba, a szüleid majd megbékélnek.


nem élheted az egész életed úgy, hogy a szüleid elől titkolod a helyzeted

2021. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Itt az ideje hogy tájékoztasd a szüleidet
2021. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy egyelőre várd ki, hogy alakulnak a dolgok a sráccal, mert friss ismeretségből szinte még bármi lehet - úgyhogy én a helyedben az "egy éven belül költöznéket" mondjuk nem úgy lőném be, hogy 2 hónap múlva, hanem mondjuk fél év múlva minimum, amíg komolyra nem fordul. Azalatt megpróbálnék többet találkozni a másik szülőmmel, mert most még viszonylag közel van.


Van benne valami, hogy nagyobb veszélye lenne annak, hogy a szüleid miatt maradnál, akikkel ilyen hozzáállással kétes, hogy mennyire marad meg a jó viszony, ha mondjuk kapcsolatod lenne. Ha pedig nem jön be Kecskemét, akkor max. elköltözöl/elköltöztök máshová, nem hinném, hogy olyan hihetetlenül sokat vesztesz vele.

2021. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Kecskemétre mennék. A szülővel lehet találkozni egy-egy hetet, de a kapcsolatot jobban megterheli a távolság. Ha meg mégsem jön be a kapcsolat, utána még mindig költözhetsz a szülőd közelébe. Albiból könnyen mozogsz.
2021. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!