Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3. -nak házaspárhoz? Kockáztas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. -nak házaspárhoz? Kockáztassak?

Figyelt kérdés

Egyik kolléganőm vette fel a napokban, hogy a férjével szívesen bevennének egy nőt 3.-nak, és rám gondoltak. Érdekelne -e? Nem tudom mit válaszoljak.


Valahol foglakoztat a gondolat, kíváncsi vagyok. De férjnél is vagyok. A férjem háta mögött nem tenném meg. Tudom, hogy ő erről nincs jó véleménnyel. De annyira szeret, hogy mindent megtesz a kedvemért, mindig hozzám igazodik, így lehet hogy erre is igent mondana.


De attól is tartok, ha megkérdezem, attól függően, hogy igent, vagy nemet mond, én belemegyek-e vagy sem, mit fog rólam gondolni utána, csak a felvetés miatt is. Esetleg ha igent mond, és elmegyek a kolléganőmhöz, megromlik-e a kapcsolatunk. Szerintetek megpróbáljam?


2011. aug. 19. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
4es?
2011. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Ha emiatt "másként néz rád" akkor ott már valami gond van eredetileg is.
2011. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Funktasztikus ***** válasza:
100%
Vhogy nagyon megértem a férjed... ha szereted akkor egy ilyen mért fordul meg a fejedben?? meg szted jo szemmel fogja nézni hogy más pasival hogy.....
2011. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mehetek én is meg anyám is??
2011. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Panda Péter ***** válasza:
szóval ha én nem akarnám hogy a felségemet egy másik fickó dugja (már elnézést a kifejezésért) akkor velem is valami gond van?
2011. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Panda Péter


és ha te hogy reagálnál, csak magára a kérdésre, ha feltenné neked feleséged? vagy ha nem kérdezi, csak úgy elmondja, hogy, hogy milyen ajánlatot kapott. figyelj, ma az egyik munkatársam azt kérdezte.....


Attól, hogy szeretem, még érdekelhetnek olyan dolgok, amik őt nem. A jóváhagyása nélkül nem mennék bele. Ha nem, akkor nem. Így halok meg.

2011. aug. 19. 00:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Panda Péter: Nem. Akkor van veled gond ha a feleséged közölné, hogy egy munkatársa ma felvetette és megkérdezne téged, hogy mit szólnál hozzá, majd emiatt más szemmel néznél rá mintha neked nem lennének rejtett vágyaid. Na EKKOR van veled gond nem akkor ha nem szeretnéd, hogy belemenjen.
2011. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem miért nincsenek ilyen kollegáim :)

beszéljétek meg.. négyes esetleg???

2011. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele ne kufircolj a háta mögött...
2011. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Férjnél vagy, de tőlünk kérdezed meg, h megpróbáld-e. Hát gratulálok! ;)
2011. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!