Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek kíváncsi vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek kíváncsi vagy ne kockáztassak?

Figyelt kérdés
Már 2 éve tartom a kapcsolatot neten egy török pasival (webcam sex is volt)..nagyon jól megértjük egymást, sokat röhögünk.. viszont ezalatt a két év alatt lett egy magyar barátom.. akibe szerelmes vagyok (egy éve vagyunk együtt)..nos a török szeretne velem találkozni és az a baj h valószínű h akkor már több is lenne.. és lehet h most nagy ri*ancnak néztek de én vágyom rá arra a több mindenre.. Szeretnék kimenni hozzá h tapasztalatot gyűjtsek hiszen a barátom az első komoly kapcsolatom..Mit csináljak menjek ki és sumákoljak? Vagy maradjak a szerelmem mellett és bontsam meg a törökkel a kapcsolatot? (bocs a fogalmazásért késő van)

2013. aug. 10. 04:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
szerintem a 2.-ik.
2013. aug. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szóval kétfelé csapod a szelet, grat... :D
2013. aug. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válaszd a törököt. Ez úgysem szerelem. Csak te annak nevezed.
2013. aug. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mi az h csak én annak nevezem? Tisztába vagyok az érzéseimmel.. a barátom életem szerelme.. de a törökhöz csak szexuálisan vonzódom..
2013. aug. 10. 04:18
 5/35 A kérdező kommentje:
Szóval a törökhöz csak a szex vonz..
2013. aug. 10. 04:20
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
nem szereted te ezt a magyar srácot,nem a szerelmed.
2013. aug. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha életed szerelme lenne, nem kérdeznél ekkora hülyeséget. :DDD Inkább menj aludni, mert ez nevetséges.
2013. aug. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Életem szerelme :DDD Az persze.

Menj a törökhöz. Nyilvánvaló.

2013. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
exbaratom mellett egy másik fiú vonzott szexualisan..gondolkoztam normalis-e az h baratom es egy masik fiúrol fantazialok...vèget is vetettem..jobb is lett. azota azzal a fiúval vagyok akiről agyaltam az exem mellett..nagyon szeretem őt es csakis ő vonz szexualisan is meg érzelmileg is. ha valakit szeretsz..akkor nincsenek ketsegek. akkor van rendben a dolog ha 100%ossag helyett 150%osan biztos vagy a folgodban...akkor ha pici ketely van ...ami nem bizfos az marennyi nem jo.
2013. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak menjek ki és sumákoljak?"


Ha sumákolsz és megcsalod a magyar barátod, akkor szakíts a magyar barátoddal... Nem kell hülyíteni senkit... A megcsalás nem egy elfogadott dolog, és gondolj bele milyen rosszul esne neki fordított helyzetben... Ha ő csalna meg téged...

2013. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!