Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kockáztassak vagy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztassak vagy mit tegyek? Kérek valakit segítsen!?

Figyelt kérdés
nos rövid leszek:halálosan szerelmes vagyok egy fiúba,aki külföldön él, egyetemista.(távkapcs, ő is nehezen bírja, én is) Engem idén nem vettek fel az egyetemre , jelentkezzek arra, amelyikre ő is jár vagy sem, mert félek a nyelvtől, hogy nem fogom érteni a dolgokat...De szeretem őt nagyon, te mit tennél? Légyszi!!!!
2010. nov. 16. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ha tényleg annyira szereted,jelentkezz oda, ahova ő jár.

A távkapcsolatnak egyszer úgy is vége lesz:(

Milyen országban tanul?

Én is külföldön élek,és fél év után folyékonyan beszéltem, nem hiszem hogy azzal lesz problémád.

Ha mindennap azt hallod,előbb utóbb beleszoksz.

sok szerencsét:P

2010. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, Németországban tanul a kedvesem
2010. nov. 16. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így van,hamar megtanulod a nyelvet.Amit itt a suliban kb 3-4év alatt tanítanak,azt kint pár hónap alatt jobban megtanulod.

De amúgy,ha szereted és Vele akarsz lenni,akkor jelentkezz a suliba.Ha meg egy idő után vége a kapcsolatnak akkor is megérte kimenni.:)Szóval szerintem nem sok veszteni valód van;)

2010. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, a normál némettel talán nem is lenne problémám, mert vele is németül beszélek,de az egyetemen szerintem azért nehéz lenne meg félek belevágni, mit hogy csináljak, hogy fedezzem a kiadásaim....
2010. nov. 16. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

hidd el menni fog.

Ha más nem,járj el mellette dolgozni is,esetleg a szüleidtől is kérhetsz,ha az a gond.

Mert hát valljuk be, nehéz egy ilyen szerelmet csak úgy otthagyni.:)

2010. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. nov. 16. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!