Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nős férfinek megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős férfinek megtetszik vki,de hűséges meg minden így vigyáz arra, hogy ne küldjön jeleket,akkor miből lehetne megtudni, hogy valóban tetszik neki az illető nő ?

Figyelt kérdés

Nem, eszem ágában sem áll elcsabítani, csak szeretném tudni,hogy tetszem e neki vagy csak nagyon kedves az úriember. Én 28 vagyok, a férfi 44

Köszi az értelmes válaszokat


2021. jan. 22. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Elég átlátszó a kérdés. Házas ember, az lenne a legszebb a részedröl, ha nem is foglalkoznál a dologgal. Gondolom ha kiderülne hogy tetszel neki rámennél, ha másért nem csak azért hogy az egódat növelve játszadozz egy kicsit.
2021. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha hűséges akar maradni akkor mégis mit érdekel ez téged? Miért foglalkozol vele? Keress olyat, aki nem foglalt.
2021. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valóban csak érdekel. Nekem tetszik, de nem mennék rá ha megtudnám, hogy én is neki. Tudom hihetetlen nektek, de van aki még írja állni.

Így is zavarba vagyok előtte. Ha tudnám mi a helyzet lehet elmúlna.

2021. jan. 22. 11:55
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Elöbújt a szög a zsákból. Szerintem simán megdugatnád magad vele ha tudnád hogy van esélyed.

Akkor múlik el ha eldöntöd a kis agyadban, hogy nem foglalkozol vele.

2021. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A nők jobban vonzódnak a foglalt férfiakhoz a tanulmányok szerint 90%-ban.
2021. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
én megértem a kérdezőt. van úgy (különösen, ha hosszú kapcsolat után újra ismerkedni kezd), hogy az ember nem akar semmit, egyszerűen csak beskálázni magát, hogy mennyire vonzó mások számára.
2021. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
kérdező: a legegyszerűbb, hogy megnézed, más nőkkel is ilyen udvarias-e. de ha hűséges, akkor még ha történetesen vonzónak is tart, akkor sem lesz fontos a számára, hogy ezt kifejezze, szóval kevésbé ez áll a kedvessége mögött.
2021. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Az a tapasztalatom, hogy tartósan senki se tudja eltitkolni, ha valaki tetszik neki. Az önkéntelen nonverbális jelek elárulják. Tehát elég esélyes, hogy a pasi nem csak úgy tesz, hanem tényleg nem érdekled nőként.
2021. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha tetszel neki, akkor?
2021. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!