Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányok tetszenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom mit gondoljak magamról. 163 cm vagyok és 47 kg, tehát elég sovány, elég lapos. Nagyon kicsinek érzem magam.

21 éves vagyok



2021. jan. 24. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy bomba alkat szerintem. Nem vagy pedog igen alacsony se. Szerintem nonek pont jó ez a magasság. A sulyhoz sajnos annyira nem értek, mert a nok nagyon titkolják ezt :D

De nekem mondjuk alapból sokkal jobban bejonnek a vékony lányok mint az erősek.

2021. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves keress a Google-n valami képet ami hasonlít a te alkatodhoz és oszd meg velünk. 😇
2021. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
81%
Nekem 158-180cmközti, vékony, 42-65kilósak tetszenek. Jellemzően barna, vörösesbarna hajjal, fehér bőrrel. Szemszínben melegebb kék, zöld, barna a preferàltam. Arcra a babapofi a kedvencem, puncira a salàta.
2021. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem túl alacsony vagy, én a magas csajokat szeretem, a 175 és felettieket, mert én is nagyon magas vagyok.


De van pár jó barátom akiknek pedig pont a kicsi lányok jönnek be, mint te.

2021. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen kérdésekre csak kép után lehet válaszolni.
2021. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Pont jo lenne!
2021. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Milyen lányok tetszenek? Tökmindegy, ha leírom se ír rám se itt se máshol, amúgy pedig van a zsáneremtől eltérő szép lány aki tetszene szóval pontosan nem tudom megmondani.


Gondold magadról, hogy jó csaj vagy. Ezt kifelé nem kell mutatni, és nem is kell úgy viselkedni, de ezzel nem veszítesz semmit.

160 centi nem alacsony nőknél tekintve, hogy átlag magasság 170-175 amit a nők és férfiak együttes átlaga alapján számoltak.

2021. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Viccen kívül, kedves kérdező kb. pont leírtad a nőideálom :)

Mindig is a vékony, laposabb nők jöttek be. Kár, hogy hozzád már túl idős lennék. Szóval fel a fejjel, nagyon sok pasinak bejöhetsz szerintem. 36/f

2021. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Hozod az átlagos női magasságot, sőt nőként a férfiakkal ellentétben a kicsit alacsonyabb az ideális.

A súlyod pedig teljesen normális a magasságodhoz. Ennél többet fotó nélkül nem lehet mondani, de ezek alapján tökéletes alkatod van.

2021. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az alacsonyabb szőke hosszú hajú lányok tetszenek akik mondjuk a 165 centijükhöz 75-78 kilók. Tehát van rajtuk mit fogni és igazi nő testük van nem pedig mint egy nagycsoportos óvodás lánynak
2021. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!