Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a tulajdonságok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a tulajdonságok milyen természetre utalnak? Milyen személyiségre utal a férfinél?

Figyelt kérdés

Féltékeny, bántó, kedves, sértődő, lelkiző, önfejű, érzelmeit takaró, bókoló, udvarló, kioktató, mindent tudó, okos, kötekedő. Jó napja van akkor humoros,aranyos,igazán jó beszélgetni vele.A szexben gyengéd, odaadó férfi.


Ezeket a jellemzőket amit felsoroltam, ez olyan 2-3 naponta hullámokban kapom, néha fogalmam sincs hogyan szóljak hozzá.

Az ilyen önbizalomhiányos vagy??

Csak 1 éve ismerem. Néha nem tudok elmenni rajta.


2021. jan. 26. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A leírtak alapján nem tudom hogy önbizalomhiányos-e, de semmiképpen sem stabil jellem, szerintem keress jobb társaságot, mert ha egy éve ilyen, akkor nem fog változni.
2021. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha szereted, akkor meg kell tanulnod bánni vele. Van, akit "ráncba lehet szedni", határt lehet szabni a rapszodikus hajlamainak. Ne te legyél, aki mindig alkalmazkodik. Legyen tartásod, akkor megtanulja, hogy hol a határ, hogy kötekedésnek, kioktatásnak nincs helye.

Amúgy általában nem egyformák az ember napjai, különféle impulzusok érik,

melyek befolyásolják a hangulatát, reagálását.

Éreztesd vele, hogy veled meddig mehet, vagy nem mehet el.

2021. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Hangulatember. Felörli az ilyen az idegrendszert.
2021. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Valószínűleg az előtted lévő nők eléggé tönkre vágták szegényt. Lássuk be, ha szimplán csak kedves lenne, neked sem kéne annyira.
2021. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek én is ilyen jellemű embert, és baromira leszívja az ember energiáját, elveszi az életkedvét, és egy idő után ugy fogja magát érezni az ember, mintha kötélen rángatnák.
2021. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
27%
Bipolàris?
2021. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt szüröm le, hogy jobb nem lesz, Ő ilyen és kész. Igen #3 eléggé örlö.

#5 igen, az energia arra megy, hogy hangulatához igazodjak, mikor milyen kedve van.

2021. jan. 26. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

Én ezeket inkább tőle kérdezném meg.

Tuti örülnék, ha a párom megosztaná velem a kételyeit.

2021. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
De ti milyen kapcsolatban vagytok konkrétan? Mert nem mindegy, hogy párkapcsolat és abban ilyen, vagy néha összejártok dugni, de amúgy idegesíted.
2021. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!