Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora baj ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj ha engem nem érdekel a belső csak a külső?

Figyelt kérdés

Nincsenek jó belső tulajdonságaim, amit aki ismer jól (szüleim) tudják is. Nehéz a természetem mert makacs vagyok, önző és szerintük változtatni kellene magamon. Ezek azonban engem egyáltalán nem zavarnak, csak a külsőmmel foglalkozom, lényeg, hogy az legyen rendben, hisz úgyis csak az számít. Ugyanígy vagyok a lányokkal is. Nem érdekel ha egy lány beképzelt, meg úgy általában a belső tulajdonságai mert azokhoz hozzá lehet szokni, mindenki más. Csakis a külseje a mérvadó.

21 éves vagyok.



2018. aug. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 1/41 próbálokkedveslenni ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem baj nekem. Olyat keress, aki szintén így gondolkodik. Az már más kérdés, hogy szerintem hosszútávú boldog kapcsolatot így nem lehet kialakítani, de ki vagyok én, hogy ezt megmondjam...


Amíg nem vered át magad és a lányokat, addig senkinek nincs beleszólása a személyiségedbe.

2018. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Erre majd rajossz kesobb hogy amig egy csajszival egyitt is akarsz elni, mar nem csak az szamit mennyire csinos a pofija az instan amit belajkolhatsz, ha onzo, igencsak szenvedni js tudsz attol a csinos pofitol. De mivel 21 vagy, van boven kitapasztalnod ezt.

Illetve forditva is igaz. Azzal hogy a kulsoddel megfogsz valakit, egy dolog. De eeg szarul fog esni NEKED (aki egoista), hogy nem akar hosszabb tavon teged senki, mert nem vagy eleg jofej...

Amig nem akarsz kapcsolatot senkivel, addig azt csinalsz a tukor elott maganyodban amit akarsz. Az meg senkit nem dontott sirba! ;))

2018. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nem verem át őket mert startból közlöm valakivel, hogy tetszik vagy sem, elég őszinte vagyok. Talán ezt felírhatjuk a jobb tulajdonságaim mellé.

Igen, ezzel tisztában vagyok, de legbelül meg mégiscsak egy boldog kapcsolatra vágyom én is. De ilyen romlott, "nehéz eset" személyiséggel ez lehetetlen.

2018. aug. 5. 20:09
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéz a természeted, akkor az nem fog működni eg másik nehéztermészetű emberrel. Ezért nem értem ezt a nem érdekel dolgot. Általában aki nehéztermészetű az csak nagyon szűk tartományú belső tulajdonságokat fogad el.
2018. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi a problémád? Amíg nem ártasz másoknak szánt szándékkal (értve ezalatt az átverésen / "hadd ringassa magát abba a hitbe" típusú hozzáálláson alapuló kihasználást például), addig nincs semmi baj.
2018. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Eddig az még nem zavart ha azért nem akartak engem mert nem vagyok elég jófej, az ilyeneken nevetek mindig, hogy nem tudja mit hagy ki. Az, hogy valakinek azonban nem tetszem és emiatt utasít vissza, na az már tényleg nagy pofonnak számít.


De ha igaz amit a szüleim mondanak, hogy hisztis, furcsa vagyok és velem még lesznek bajok az életben akkor mindegy, hogy érdekel a külső vagy sem akkor sem lesz normális párkapcsolatom, ne adj Isten feleségem.

2018. aug. 5. 20:14
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elcsépelt, de igaz: külső megfog, benső megtart. Tehát nincs mese, ha nagyon undok vagy változtatnod kell!Bár az is lehet,hogy egy mindent elsöprő szerelem hozza ezt magával.


Az,hogy makacs vagy és önző egyik közösségben sem előny. Még a suliban elmegy, esetleg magányos vagy, de egy munkahelyi közösségben, vagy vezető-beosztott viszonyból nemigazán jössz ki jól ezekkel a tulajdonságokkal.

2018. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen én is mondtam mindenfélét.
2018. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

De ha nincsenek jo belso tulajdonsagaid, akkor szerinted mit hagy ki? Hisz magat a csomagolast latta, azt mar elutasitotta.

Tehat mit is hagy ki?


Tudod, a legtobb no fejben lesz szerelmes. (Ertsd nem esik hasra egy jo kulsotol meg, kell az a plusz ami oda benn van...)

Ha nem tudsz a kulsosegeken kivul mast nyujtani, baromira lekorlatoztad a sajat lehetosegeidet, es sanszos hogy nagyon nehez esetu lanyokkal tud csak a sors osszehozni. Pedig nem keves ertelmes jofej es csinos no is van, akivel meg az elet is meses lehetne... ;) igy viszont azt fogod tapasztalni, hogy minden csaj idiota. No de miert ne lenne az, ha te magad nem tudod bevonzani a minosegibb noi nemet?!


Szoval nem biztos, hogy a konnyebb ut a jobb. Sot!

2018. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele, hogy ha valaki igazán tetszik akkor annak eltűrök sok mindent. Ezért nem igazán érdekel senkinek a belső tulajdonsága mert alapvetően mindenkivel jól kijövök. Hogy most valakivel huzamosabb ideig együtt élve mi lenne azt nem tudom.

Legtöbbször az a baj, hogy amit a fejembe veszek az úgy kell legyen, nem érdekel senki csak az én önös érdekeim, és sokszor ez megy át hisztibe.

Legutóbb például, ami kiütötte a biztosítékot itthon az volt, hogy egy szerencsétlen egybeesést követően összekentem az egyik új ruhámat, amit már nem lehetett megmenteni. Elég drága volt, és a nyári egy havi fizetésem negyedét adtam ki érte, de elhatároztam, hogy nem érdekel veszek másikat. Debrecenbe mentem el, hogy újat vegyek, de ott már nem volt. Bepipultam és felmentem még aznap kocsival Pestre. Ott már természetesen kaptam viszont sokba került ez a húzásom anyagilag.

Ezek a gyerekes hisztik azok, amiket sokszor kritizálnak bennem.

2018. aug. 5. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!