Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretem de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem de félek hogy nem éltem még ki magam.

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy együtt vagyok a mostani barátommal lassan másfél éve. Nagyon szeretjük egymást, és az a tervünk hogy ősszel (egy városban tervezünk tanulni) összeköltözünk, és sosem voltam ennél boldogabb. El tudom vele képzelni a hátralévő életem.

Viszont eléggé az elejen vagyok a dolgoknak, előtte csak egy barátom volt egy rövid ideig, és a mostani barátom az első akivel lefeküdtem.

Mint mondtam tényleg nagyon szeretem, csak félek kicsit, hogyha pár év múlva még komolyabb lesz a dolog, de már “leszáll” a rózsaszín köd, úgy érezhetem, hogy nem “éltem” eleget, és nem akarom hogy akkor legyenek ilyen “vágyaim” mikor már mondjuk idősebb vagyok. Vagy szerintetek lehetséges, hogy az ilyesmi elmúljon? Nem tudnám sosem megcsalni őt, és tényleg nagyon szeretem...18L / 21 F


2021. jan. 26. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Mit értesz azon, hogy "kiélnéd" magad? (k)durválkodni?
2021. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Így valóban rosszul hangzik, de igazából igen, például hogy más férfiakkal milyen.
2021. jan. 26. 21:15
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Azt cseleked amit szived diktal es ne mastol vard sajat kerdeseidre valaszt ugy sem oldja meg helyeted senki a problemaid... Magaddal szamolj ne masokkal..
2021. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Ezért fogunk kihalni és ezen semmilyen családtámogatás nem segít.
2021. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Savlekotő ***** válasza:
83%
Ha már most ez van mi lesz később,viszonyítási alap hiányzik dugnál mással,baromira oda lehetsz érte,ezért nem kell ilyen alapokra építeni,alapozni házasodni szülni mert előbb utóbb ez kitör.. Már az eljegyzésen szar az egész de azért kell esküvő gyerek 3 4 év múlva meg csalás válás,nem családanyaként kell pótolni a viszonyítási alapot.. Hagyd el,mert nem szereted max hézagtöltőnek ugró deszkának használnád.
2021. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem értem a felháborodásokat. Szerintem teljesen normális hogy mivel még csak egy emberrel voltam, kíváncsi vagyok mással milyen lehet. Nem azt mondtam, hogy össze vissza dgatnám magam mindenkivel.

De azt hiszem a második válaszolónak van igaza, ezt saját magammal kell elrendeznem. A felháborodást viszont továbbra sem értem.

Mindenesetre, köszönöm aki normális(?) választ adott, többre nem vagyok kíváncsi.

2021. jan. 26. 21:34
 7/20 Savlekotő ***** válasza:
25%
kíváncsi vagyok mással milyen lehet,gy ne költözzetek össze jü tanács.. Ne húzd a pasid idejét se amíg találsz fogadra valót őt meg dobod mint a rongyot..
2021. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Tessék itt egy normális válasz.

Mivel mi arctalan senkik vagyunk messze az álom kapcsolatotoktól. Beszélj erről a barátodnak, hogy min agyalsz mostanság. Biztos megérti és megveszi a bérleted a kolbászfesztre.

2021. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Savlekotő ***** válasza:
30%
Nem lehet h te inkább a minőségi szex hiánya miatt érzel így,,ezen is elgondolkodnék a helyedbe,mert boldog kapcsolatban, kielégült nő nem akar mással viszonyítani..
2021. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
A feleségem is így volt vele. 6 évre szétmentünk, őt úgy adta körbe a baráti társasága, mint egy joint-ot én megnősültem/elváltam. Aztán 6 év után újra kezdtük. Ennek 7 éve, 2 gyerek meg egy macska eddig az eredmény.
2021. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!