Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek így jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így jövője?

Figyelt kérdés
30/f vagyok,komoly párkapcsolatban. Házasságot, családot tervezünk. Ami eléggé zavar mostanában, az ISZONYÚ NAGY anyagi különbség köztünk. Nem az én javamra, sajnos.Soha nem fogom ezt a hátrányt behozni. Szerintetek működhet ez így?

2021. jan. 27. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellene behozni a különbséget? Szerintem normális hogy az egyik fél többet keres, nehéz ugyanúgy fizető munkát találni. Most épp a kereső fél egy nő és ennyi
2021. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Savlekotő ***** válasza:
89%
Nem,frusztrált leszel,ez látszik az íráson,és ő fog emiatt leépíteni. Ha vki nem bírja elviselni ha a nő többet visz haza keressen munka nélkülit..
2021. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt nem konkréten a keresetről van szó, hanem a családi háttérről. Vagyonos a családja. Az enyém meg nagyon nem.
2021. jan. 27. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne a vagyonosságra figyelj. Próbáld a családi értékeket, működést, hagyományokat összevetni. Ha abban óriási a különbség, ha mindketten mereven a sajátotokét tartjátok normálisnak, -akkor lehet ez különbség. Pusztán az, hogy az egyik fél gazdagabb, abból szerintem még nem, hacsak téged nem fusztrál annyira, hogy hasson a kapcsolatodra.
2021. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Savlekotő ***** válasza:
54%
Nem. Ezeknek nincs általában jó vége ha nem egyforma a háttér,egyik oldalt mindig frusztrálja megfelelési kényszert okozhat,stb,stb,és vége a nyuszika b meg a fűnyíródat szokott lenni.
2021. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexusod van. Keressél olyan dolgokat, amiben viszont te vagy jobb nála aztán ezekben legyél még jobb.
2021. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Eddig nem zavart?

Biztos, hogy nem a házasság gondolatától rémültél meg?

2021. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem(gondolom kölcsönös)Biztos, hogy nem a házasságtól parázok.Csak aggódni kezdtem, hogy a jövőben ez nem okoz-e gondot.
2021. jan. 27. 21:35
 9/14 Savlekotő ***** válasza:
86%
Gondot akkor okoz ha téged ez szét frusztrál.
2021. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Gondolod kölcsönös? Ezt érezni kell! Vagy komoly gondok vannak az onbecsuleseddel, ha azt sem hiszed el biztosan, hogy szeret a párod!


Én no vagyok, a férjemnek átlagos keresete van, én 3x annyit keresek. Mi is 4 éve vagyunk együtt. A férjem nem frusztrált, de maga igyekszik fejleszteni magát, hogy jobban fizető állást kapjon. Én igyekszek mindig jelezni, hogy az én kerestem a kettőnk öröme, vagyona. Plusz tisztában vagyok vele, hogy mikor jópár évig anyaságin leszek, akkor majd ő fog többet keresni, amit én kapok majd az meg kB a számlákra se lesz elég.

2021. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!