Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki/normalis hogy no letemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki/normalis hogy no letemre en erolkodom?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk bonyout, 8 honapot jartunk aztan egy ev szunet volt, most ismet egyutt vagyunk. 5 honapja tart a kapcsolat miota újra kezdtuk.

Tudja, hogy elobb-utobb eskuvot szeretnek stb de eddig nem tudta mit is akar

Nagyon jo a kapcsoltunk, de heti 2szer talalkozunk max suli es melo miatt. A hetvegeket neha nala toltom. O meg a csalajval Lakik hogy sporoljon. Mar emlitettem , hogy jo lenne majd valamikor osszekoltozni de a valasz az, hogy majd meglatjuk... (nem tudja mi lesz a jovojevel a melo miatt, kulfoldon dolgozik csak remote munkaja van jelenleg)

Ciki nekem ezt allandon kerdeznem?

Elotte is egy melo miatti koltozes volt az ok, hogy szet mentunk. En nem akarom hogy ismet ez legyen akkor inkabb vegyen felesegul es legyunk egyut foleg mivel nem vagyunk fiatalok sem. 28N, 31F


2021. jan. 31. 03:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hah, mi is így vagyunk, csak én vagyok a férfi. Kedvenc mondata a majd meglátjuk. Folyamatosan csúsztat, maszatol, hárít. Belefáradtam, hagyjuk. De hogy a kérdésre is válaszoljak: az a kínos, amikor csak az egyik fél küzd/tesz a kapcsolatért. Valójában ők bizonytalanok, nem tudják, h mit akarnak, ezért inkább húzzák az időt. Szerintem ez borzasztó, sok esetben még a szakítás is jobb, mint, h csak telik az idő, mi meg fel vagyunk tartva.
2021. jan. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak az egyik fél tesz a kapcsoltatért ,vagy ha az egyik jobban alkalmazkodik a másikhoz nem érdemes folytatni,egy kapcsolatnak a kölcsönösségen és a komunikáción kellene alapulnia
2021. jan. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Aki ilyen korban nem tudja "mit hoz a jövő" meg a szüleivel él, hát ne haragudj, ebből semmi sem lesz. Se esküvő, se összeköltözés. És itt az a ciki, hogy ezt nem vallja be neked.
2021. jan. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak te akarsz összeköltözni, és te szeretnéd, hogy elvegyen feleségül. Ő ezeket nem akarja, csak kényelmes, hogy vagy neki. Egy szerelmes férfi tesz a párjáért, pl. elköltözik az anyukájától.

Bár hozzáteszem, 5 hónapja vagytok újra együtt és hetente csak 2x találkoztok, házassággal csak óvatosan....

32N

2021. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Elpazarlod az idődet vele, ő nem akar téged.
2021. jan. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Majd meglátjuk ilyen esetben, ennyi idő után azt jelenti, ne is álmodj róla. Sajnálom, de csak játszmázik.
2021. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nah most jó lenne ilyen esetben meghallgatni a másik oldalt is, hogy ne csak olyan választ tudjunk adni ami Neked jó.

Ő bizonytalan még (ha) és ne is akarj ilyen hamar elköteleződni vele. Kihallani tőled, hogy a kort felhozod figyelj ha ezt érzi rajtad, hogy rá vagy erre feszülve az nem jó mert csak elriassza.

Ha nem tud határozott döntéseket hozni és esze ágában sincs semmi komoly akkor nem vagytok egymáshoz valók. Jó lenne vele beszélni a terveiről!

2021. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Már ne haragudj, de neked ebben a kapcsolatban mi a jó? Ez nem több mint tini kapcsolat, ahol igazából elég az, ha a fiúnak szép a szeme és magas, majd a szüleinket kijátszva tudunk szexelni amíg ők a TV-t nézik. Az összeköltözés is egy modern kori marhaság, kb. arra jó, hogy ne kelljen válni csak szétmenni. Mindezt gyakorlatilag futószalagon 40 éves korig.
2021. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ti úgy ismerkedtek, hogy azonnal vegyen el valaki? Meggyűrűzzelek ? Mint a galambot.....
2021. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, hanem udvaroltam 4 évig, közben hetente 2X 3X találkoztunk(férfi vagyok). Dolgoztunk, mellette tanultunk, meg volt mindkettőnk saját élete. Nem voltunk olyanok, hogy jajjjjjj mi lesz velem ha elhagynak?! Jajjjj mi lesz velem, ma nem szexeltünk?!... Ezután elkezdtünk lakásokat nézni, közösen vettünk egyet, összeházasodtunk, gyerekvállalás. Az udvarlási idő alatt nem az élvezetekre koncentráltunk meg az önös érdekeinkre, hanem arra, hogy mennyire kompatibilisek a nézeteink, a gondolkodásunk. Mennyire támogatjuk és mennyire egészítjük ki egymást. Ennek már 16 éve. Szóba sem került a megcsalás vagy a válás gondolata sem. Pont erre való az udvarlás időszaka, hogy megismerjük a másikat, ne csak az legyen hogy szex reggel-délben-este, ha ez nincs akkor máris rohanunk más ágyába. Mi terveztük a jövőt, mi beszélgettünk komolyan egymással komoly dolgokról. Sokat filózgattunk akár elvont dolgokról, kitárulkoztunk egymás előtt. Igaz, nekünk jó családi mintáink voltak. Sem a feleségem, sem én nem pazaroltuk volna az időnket olyan emberre, ahol szimplán az élvezetek és az egónk dominált volna, vagy pedig alárendeltség-fölérendeltségi viszony állt volna fent. Sok kapcsolat már az elején elbukott, de azért erőltetik. Már eleve olan kérdések merülnek fel itt a gyk-n, ami tökéletes bizonyítéka egy halott, sehova nem vezető kapcsolatnak. Én mindig is erős és igényes férfi voltam, sosem szerettem volna házi cselédet, nekem az volt a vonzó, ha egy nő intelligens, határozott és van tartása. Kizárólag csak az egyenlőségen alapuló kapcsolatokban hiszek, viszont legyen képviselve a nő és a férfi is egyszerre.


A "meggyűrűztek" meg szinten aluli proli vergődés, erre nem is tudok érdemben reagálni.


A kapcsolataimat meg úgy éltem meg, hogy akivel vagyok az lesz a feleségem. Tingli-tangli időhúzásoknak nem voltam híve. Akikkel szakítottam azt azért tettem, mert közösen rájöttünk hogy végül is nem egymást keressük. Vagy külön-külön, de a lényeg az, hogy nem illünk össze. Aki nem képes komolyan venni az életét, az miért vár el komoly kapcsolatot? A "majd lesz valami, majd lesz valahogy" az mégis hova vezet? Majd megkedveled? Majd lehet hogy beszélgetünk? Majd lehet hogy feléled a tűz? Én nem tudom hogy ki hogyan csinálja, de nálam ez így működött:


Külsőre legyen vonzó, ha csak rá nézek bizseregjek. Kipipálva! Legyen tartása, ne dobja elém magát. Kipipálva! Már az elejétől fogva legyen felém érdeklődő, engem is érdekeljen Ő. Kipipálva! Ne legyen "ragadvány", legyen saját élete, jelleme. Kipipálva! Ne akarjuk egymást a saját képünkre formálni. Kipipálva! Legyenek közös céljaink. Kipipálva. A nézeteink, hozzáállásunk a marginális kérdésekhez dolgokhoz legyenek közel azonosak. Kipipálva! Nos, kb. ennyi. Ha egy pipa is hiányzott volna, nem lett volna hosszútávon esélyünk. Nálam ilyen volt egy ismerkedés, udvarlás. A "van egy nőm aki akivel dugok, és jól sz*pik" mentalitással elég könnyen meg lehet rekedni férfiként az iszapban.

2021. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!