Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki/normalis hogy no letemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki/normalis hogy no letemre en erolkodom?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk bonyout, 8 honapot jartunk aztan egy ev szunet volt, most ismet egyutt vagyunk. 5 honapja tart a kapcsolat miota újra kezdtuk.

Tudja, hogy elobb-utobb eskuvot szeretnek stb de eddig nem tudta mit is akar

Nagyon jo a kapcsoltunk, de heti 2szer talalkozunk max suli es melo miatt. A hetvegeket neha nala toltom. O meg a csalajval Lakik hogy sporoljon. Mar emlitettem , hogy jo lenne majd valamikor osszekoltozni de a valasz az, hogy majd meglatjuk... (nem tudja mi lesz a jovojevel a melo miatt, kulfoldon dolgozik csak remote munkaja van jelenleg)

Ciki nekem ezt allandon kerdeznem?

Elotte is egy melo miatti koltozes volt az ok, hogy szet mentunk. En nem akarom hogy ismet ez legyen akkor inkabb vegyen felesegul es legyunk egyut foleg mivel nem vagyunk fiatalok sem. 28N, 31F


2021. jan. 31. 03:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Itt inkább a határozatlanságával van a gond nem avval, hogy még otthon él. Sajnos a jelenlegi ingatlan árak mellett egyre több ismerősöm ragadt otthon 30-ig. Mondjuk azoknak legalább lett vmi kecója. Aki havonta kiszór 120 plusz rezsit annak nagyon sok kiesik. Pedig elég jó keresetű emberekről beszélek. Nagyrésze mérnök vagy vmi egyéb jól kereső ember. Lehet álmodozni de a keleti részt leszámítva 39 Misi egy panel. Az 10 millió önrész meg 20 Misi hitel. De mondom itt sztem nem ez a gond. A mostani generációkat leszámítva mindig is több generációs helyeken éltek itthon és mégis több volt a családos és a gyerek.
2021. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
39=30. (Félre nyomtam. Habár ha még továbbra is fújják az ingatlan piaci lufit akkor még igaz is lehet )
2021. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!