Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért foglalkoznak mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbieee :") kérdése:

Mért foglalkoznak mások azzal, hogy én kivel "smárolok" vagy kivel nem?

Figyelt kérdés
elegem van már ebből..mit érdekel másokat ?????
2010. nov. 1. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz ribi lenni, ne zavartasd magad. (:
2010. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ribanc vagy és mindenkit megfogsz csalni
2010. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem speciel nagyon nem érdekel a magánéleted...
2010. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nielindi ***** válasza:
téged miért érdekel, h mások szerint ribi vagy??
2010. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok,hogy ribanc?

Attól,hogy így fogalmazta meg a kérdést egyáltalán nem biztos,hogy ribi...Lehet,hogy 1 vagy 2 sráccal smárolt életében.Elhihetitek az is lehet elég érdekes.

Ilyen korban még megy a pletyka ha látják x-et és y-t csókolózni...Ettől függetlenül nem biztos,hogy ribi az illető.

15/L

2010. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ezek az ostoba válaszok... 22 éves felnőtt nő vagyok, főiskolára járok, és még itt is mennek olyan pletykák, hogy én kivel kavartam... Miközben SENKIVEL. És ha bárkivel is lett volna bármi... Mi közük lenne hozzá? Semmi. Ezt csak azért csinálják az emberek, mert nincs jobb dolguk annál, mint hogy rosszindulatúan nyilatkozzanak másokról.
2010. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok ribi : ))))

csak már annyiszor megkaptam..legutóbb a saját testvéremtől hogy "nem én smároltam egy x éves sráccal.."

mindig ezzel a sráccal jön mindenki pedig csak egyszer csókoloztam vele és akkor is szerelmes voltam a srácba..

...elegem van,hogy mindenki ribinek álít be amint összekapunk,és még ti is..:@@@

eddig életemben 4-5 sráccal smároltam...3 al jártam..csak hogy értsétek

2010. nov. 1. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:

20:44


22 éves felnőtt nő vagy? Ez aranyos. (: Nem hiszem, hogy az életkorodtól leszel felnőtt, ha csak nem fizikailag érted. (: 22/f

2010. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!