Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden idősebb férfibe “beleszeretek“, aki egy kicsit is törődik velem? Nagyon beteges, hogy ennyire kötődöm hozzájuk akár egy beszélgetés miatt is? 19/l

Figyelt kérdés
A minden azért túlzás, de azt vettem észre több alkalommal is, hogyha hogy pl.: a tesitanár multkór hosszabban beszélt velem külön, és azóta nem bírom kiverni a fejemből, pedig előtte kb. észre sem vettem. De éreztem már ilyet edzőnél is, hittantanárnál is stb. hogyha egy kicsit foglalkoztak velem, olyan volt mintha tetszenének. De elsősorban nem szexuálisan vonz, hanem inkább mint egy “mester”. De az a baj, hogy nagyon erősen elkezdek kötődni már szinte az első pillanattól, és szinte rettegek attól, hogy elveszítem, azt akarom, hogy elismerjen és azon gondolkozom, hogy hogyan maradhatnék valahogy örökre a közelében. (Pl. összejönnék a fiával vagy ilyesmi.)

2021. febr. 1. 02:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Csak úgy tudok “túllépni” rajtuk, ha sokáig nem látom őket, vagy kifejezetten bunkók lesznek. Ha nem így történik, akkor egyre inkább arról az éppen “aktuális” emberről szól szinte minden percem. Legszívesebben magamhoz láncolnám, annyira félek, hogy mi lesz ha elsodor mellőle az élet. De közben nem érzem hogy akarnék szexuális kapcsolatot, hanem max. csak amiatt, hogyha az az ára, hogy vele lehessek. Olyan biztonságot ad. De sajnos tényleg szinte bárki, aki 40 év körüli “nagy, elismert” ember, akire nagyon felnézek.
2021. febr. 1. 02:16
 2/19 anonim válasza:
82%
Most melléfogtàl... Azt te is tudod, hogy a boldogságodat nem külső tényezők hatàrozzák meg, de szerepet játszanak az életed alakulásában. Ott rontottad el korábban, hogy adtál az emberek véleményére. Ehhez szoktál hozzá. Igazából az a fontos, hogy te mit gondolsz, nem az, amit mások akarnak.
2021. febr. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Én is ilyen voltam tiniként, szerintem ezt az extrém mértékű magány okozza. Sőt, nálam nem is csak az idősebbekkel volt így, hanem minden férfivel aki kedves volt velem és időt, figyelmet szentelt rám, kortól függetlenül.

Vigyázz mert könnyen kihasználhatnak.

Inkább ismerkedj, keress egy párt és akkor minden energiádat és rajongásodat rá fogod szentelni, és nem fognak érdekelni a többiek. Nálam bevált, csak sajnos előtte hagytam kihasználni magam.

Mikor azt írtad hogy "De közben nem érzem hogy akarnék szexuális kapcsolatot, hanem max. csak amiatt, hogyha az az ára, hogy vele lehessek." akkor totál magamra ismertem :/

Szerintem annyi megmaradt hogy a mai napig jobban tisztelem és imádom a férfi nemet mint a nők többsége, de amikor párkapcsolatban vagyok, akkor "ellen tudok állni". Sajnos ha épp nincs kapcsolatom akkor megint szeretetk.rva vagyok. Ezt a kifejezést nem én találtam ki, hanem egy ismerősöm mondta rám, de nagyon találónak érzem. A lába nyomát is megcsókolom annak a férfinek aki törődik velem, még akkor is ha tudom hogy nem tiszták a szándékai, és valójában leszarja hogy mi van velem :/

Csak azt tudom mondani hogy kösd le magad valakivel, egy állandó társsal, hogy elkerüld azokat a dolgokat amiket én átéltem.

Apukáddal milyen a kapcsolatod? Nagy eséllyel egyébként erre lehet visszavezetni. Az enyém meghalt gyerekkoromban, túl korán vesztettem el.

2021. febr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
96%
Apakomplexus.
2021. febr. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy pszichológust, akivel vissza lehetne vezetni, hogy az apáddal való kapcsolatod melyik része válthatta ki belőled ezt a reakciót, utána pedig fokozatosan megoldjátok. Ez a korosztály imádja alkalmi lyuknak használni a tizen-huszonéves lányokat, csak rosszat teszel magaddal, ha nem kérsz segítséget a helyzet rendezésében.
2021. febr. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Ez borderline. A ragaszkodás és a félelem miatt, hogy elveszíted az illetőt.
2021. febr. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször családi okai vannak.

Engem apám elhagyott és észreveszem magamon, hogy minden idősebb, karakteresebb emberre - akitől úgy érzem tudnék tanulni - mentorként tekintek.

Lehet nálad is hasonló az ok, ezt magadban kell rendezni. Addig a pontig egyébként nincs ezzel gond, amíg az érzelmi világod nem sérül, ha ők nem így tekintenek rád. Nekem egy ideig nagyon tudott fájni, hogy ők nem akartak engem "mentoráltjuknak" fogadni, aztán sikerült elfogadnom (kb), hogy az emberek nem azért léteznek, hogy az én lelki világom kiszolgálják.

2021. febr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet apukáddal?
2021. febr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Tuti csak anyu van apu nincs.
2021. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én átérzem ezt teljesen. Nekem nem túl jó a kapcsolatom apummal és talán ezért éreztem rajongást az idősebb férfiak felé. De rákellett jönnöm, hogy ők viszont nem lányukként tekintenek rám(pl. Az egyik rámhajtott) , hiába arra vágynék.
2021. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!