Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi oka lehet egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi oka lehet egy lánynak, hogy ne beszéljen előző kapcsolatairól és engem se kérdezzen az exeimről?

Figyelt kérdés

Teljesen elzárkózik ha az előző kapcsolatairól kérdezem. Csak annyit mond nem érdekes. Pedig szívesen meghallgatnám. Azt sem tudom hányan voltak előttem.

Én sem mesélek neki az eddigiekről mert ugyancsak nem lényegesek számára.

Amugy egy nehezen megnyíló lányról van szó, de egy kapcsolatban azért talán mégiscsak beszélni lehetne ilyenekről is. Vagy rosszul látom?

F


2021. febr. 1. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Traumák, túl friss kapcsolat, esetleg az, hogy inkább a jelenben élne, és felejtené teljesen a múltat?

Ha jól figyelsz, idővel kiderül. Csak legyél vele ebben egy kicsit türelmes. :)

2021. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért nem beszél róla, mert még nem volt kapcsolata és ezt esetleg cikinek érzi?!
2021. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

A nehezen megnyílás eleve fel nem dolgozott sérülésekre utal, ezért biztosan hozzá lehet ezt kötni a kapcsolataihoz is.


Légy vele türelmes, de számolhatsz azzal is, hogy ez sosem lesz jobb - legalábbis amíg nem kezd el dolgozni magán, építeni a személyiségét.


Általánosságban azzal, hogy valaki nem beszél az exekről, semmi gond nincs. Mindenki eldöntheti akar-e foglalkozni velük, pár kérdésen túl én sem pazarolnék több időt velük kapcsolatban (lezártam őket, vége, nem érdekelnek már, amit meg is mondanék). Itt a nehezen nyíló jellemzés fogta meg a tekintetem, amiből következtettem a többit.

2021. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindegy mi volt a múltban? Elmúlt, jelen van és jövő. Én se értem, mit várnak mikor az exeimről kezdenek faggatni. Hány volt, meddig tartott, mikor volt utoljára? Folyamatosan változunk, nem garancia semmire, ha egy, de az se ha 10 vagy 100 férfi volt korábban az életemben.

Máskor meg az a baj, hogy az exeken féltékenykednek a nők...soha nem jó semmi :)

2021. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
2-3 mondatnál többet én sem szoktam mondani erről a témáról és azt sem szeretem ha kérdezik. Ami volt elmúlt. Lezártam és levontam a megfelelő következtetéseket. Szerintem nem szükséges erre több időt vesztegetni, ez a téma nem fontos nekem.
2021. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Én 20 éves lány vagyok. Sosem beszélek a volt pasijaimról. Nem azért, mert bármi trauma ért volna, vagy titkolnom kellene valamit. Szimplán csak nincs jelentősége számomra. Amúgy sem foglalkozok a múlttal, akkor miért pont a párkapcsolatomba vinném bele, ahol annyi minden másról tudunk beszélni? Ugyanígy fordítva is, én egyik barátomat sem faggattam a nőügyeiről. Neki is volt élete előttem, és nekem is előtte. Ideális esetben ezeket a dolgokat lezárja magában az ember, amikor egy új kapcsolatba kerül. Nekem az ,,azt se tudom hányan voltak előttem" mondatod picit szemet szúrt. Miért fontos ezt tudni? Arról van szó, hogyha nagy ez a szám, akkor el van könyvelve könnyűvérűnek és kidobod? Vagy miért fontos ez az információ? Szeretném megérteni.
2021. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
sose kérdeztem a bnőmet az előző kapcsolatairól.. nem érdekel kikkel volt együtt. Most velem van, és ez a lényeg.
2021. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Nekem az ,,azt se tudom hányan voltak előttem" mondatod picit szemet szúrt. Miért fontos ezt tudni?"


Biztos nem voltak pasik százai előttem. Max 1-2, de az is lehet hogy sosem volt előttem igazi barátja. Azért az ismerkedésünk során jó lett volna ilyen téren is megtudok róla pár dolgot. Én is őszintén elmesélném neki hogy nálam mi volt, és ez az ami főként bánt, hogy e téren nem igazán őszinte velem és ez gyanakvásra ad okot. Megelégednék pár rövid mondattal is de még ennyit sem kapok. Vajon titkolhat valamit?

2021. febr. 1. 20:43
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem. Én olyan vagyok, hogy az előző kapcsolatom kétszemélyes volt, és az is marad, nem pletyikézek. Semmi értelme.
2021. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Plusz nem érdekel, a párom mit bazsalygott azelőtt más nőkkel.
2021. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!