Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ilyen erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ilyen erős önbizalom hiányom van?

Figyelt kérdés
Sajnos örökletesen visszérproblémám van, pedig még fiatal vagyok és egyedülálló. Vékony vagyok, tehát nem a súly miatt alakult ki. Meg fogom csináltatni lézeres műtéttel, amint lehetőségem nyílik rá. A mellem sem az igazi, tehát azt is meg szeretném műttetni. Viszont a problémám az, hogy emiatt a két dolog miatt olyan súlyos önértékelési gondom van, hogy addig amíg ezek a problémák fenn állnak, nem merek egyetlen férfival sem ismerkedni és randizni sem. Vannak olyan férfiak akiknek nagyon tetszek az ismeretségi körömben és szívesen megismerkednének velem, de addig nem mernék velük lefeküdni amíg ezeket a dolgokat nem csináltatom meg magamon. Emiatt viszont lehet hogy elriasztom a jelentkezőket, mivel nem fognak rám örökké várni, elmondani meg nyilván nem fogom nekik hogy mi a problémám, mert szégyellem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mit tegyek?
2021. febr. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ragaszkodsz az önbizalomhiányodhoz?
2021. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel nekik. Azaz a visszerrel es a melleddel egyutt. Az egyikkel randizzal. Es nem kell hamar lefekudni. Nem fogjak zavarni ezek a dolgok.


Ne buntesd magad magannyal ertelmetlenul.

N/40

2021. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva gondolkodsz. Sikerélményeket kellene szerezned, azaz randizni, lefeküdni a férfiakkal. Elmúlna az önbizalomhiányod, és a műtétek is fölöslegessé válnának. A probléma nem a melleidnél vagy az ereidben van, hanem a fejedben. Hiába csináltatnád meg a szerinted problémás részeket, találnál újabb testrészeket amik nem tökéletesek. Aztán megint.

Szóval tessék bátran randizni, szexelni, a hülyeséget meg elfelejteni.

2021. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos, hogy egy olyan nő nem kéne, aki műanyag akar lenni.
2021. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Az légy, aki vagy". Így vagy jó.
2021. febr. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ismeretségi körödben vannak olyan férfiak, akiknek nagyon tetszel. B+, használd már ki, ne agyalj! Más nő mit meg nem adna ezért... Örülj, hogy nem néznek levegőnek és vannak lehetőségeid, ne apácáskodj már, ha nem muszáj! Hihetetlen, a napokban több hasonló női "problémáról" olvastam itt, és nőként is fogom a fejem, hogy lehettek ennyire... nem is tudom, mi erre a jó kifejezés. Túl jó dolgotok van. Akkor hogy sírna a szátok, ha titeket is vastagon leszarnának?! Na, az valóban probléma lenne. Ez viszont nem az. 😒
2021. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ezzel együtt el kéne fogadni az embereket. Csak én attól tartok, de nagyon hogy így felöltözve tetszek nekik meg minden, aztán arra kerül a sor és teljesen kiábrándulnak. Olyankor mi van? Akkor biztos teljesen összetörnék, bár a kérdéses részeket megcsináltatnám, de attól még a csalódás megmaradna. Nem tudom, annyira belém rögzült ez valamiért hogy nem tudom hogyan tegyem túl magam rajta.
2021. febr. 7. 16:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az akinek tetszek, már szeretne velem úgy is együtt lenni. Félek ha visszautasítom, elveszítem azt a jó baráti kapcsolatot is ami kialakult közöttünk. Ha pedig lefekszek vele, akkor pedig lehet azért veszítem el mert nem tetszek neki. Nem tudom mit tegyek.
2021. febr. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!