Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapból nincs önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapból nincs önbizalom hiányom, de mikor meglátok egy gyönyörű nőt az FHM-ben, vagy itt-ott, és a barátom mondja, hogy ez pl. tetszik neki, akkor azt érzem, hogy én hozzájuk képest nulla vagyok. Hogy tehetném túl magam ezen?

Figyelt kérdés
a barátomnak én kellek,ezt mondta,de mégiscsak férfiből van,és tetszenek neki mások is
2008. dec. 8. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz ezzel. Ahogy írtad, férfiből van, tehát természetes, hogy megnézi őket. De ettől téged még ugyanúgy szeret. És szerintem ő is tudja, hogy a valóságban ezek a csajok sem így néznek ki. Olyan profi fotósokkal, sminkesekkel, és számítógépes programokkal, amikkel őket 'feljavítják' bárki lehet tökéletes...
2008. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze megnézi hisz hűséget fogadott nem vakságot!:)De ha neki nem te kellenél hanem egy ilyen szuper cicababa akkor nem veled lenne! Az FHM es lányokra meg az ilyen magazinos csajokra ne légy féltékeny hisz ki vannak retusálva semmijük nem igazi akár belőled is lehetne olyat csinálni de én biztos vok benne hogy anélkül is elég csinos vagy! Ez régen engem is bántott de te is megnézed a jó pasikat az újságban vagy esetleg az utcán de még is a párod szereted és ő neked az aki minden szempontból megfelel!
2008. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hú,köszi:)
2008. dec. 8. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted mikor fog találkozni az FHM-s csajokkal???

Soha:)

Amúgyis veled van, te vagy a társa. Lehet, hogy szivesen eltöltene ezekkel a nőcskékkel is egy éjszakát, de a lényeg, hogy téged szeret:)

2008. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy az FHM-es nők sem tökéletesek!Hidd el, ismerek párat, és rengeteget dob rajtuk a retusálás!:)Azok a képek csak illúziók a nők számára!
2008. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Küld el a képed és csinálok belőled FHM babát ;)

Igaz csak képen, de lesz egy olyan képed :D

2008. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Csakhogy egy férfi válasz is legyen...Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel,mindenki megnézi őket.De még őket csak nézni jó,a bnőd mégiscsak a bnőd...Például egy fhmes képre ránézve nem tudnám elképzelni,hogy ezzel a nővel éljem le az életem. A természetes szépség sokkal többet ér.Legalábbis nálam biztosan,ez az én véleményem. :)
2008. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Srapnel ***** válasza:
60%

Persze, hogy megnézi őket. Kinek kellene FHM-es csaj? Bárkinek, csak nem jut hozzá. Ilyen az élet, tele kompromisszummal.


(Most jöhet nekem bárki lepontozással és hasonlókkal, de megnézném, melyik lány rúgdosná ki Geroge Clooney-t, vagy Brad Pitt-et az ágyából...)

2008. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Ők nullák hozzád képest. :)

"Az igazi lányok nem tökéletesek, mert a tökéletes lányok nem igaziak."

2008. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy ezek a nők csak a képeken néznek ki jól, és csak azért, mert agyon vannak retusálva, legalább akkora mese, mint amekkora közhely. De ha megérted, hogy ezek a képek csak a fantáziáról szólnak, és eljutsz oda, hogy el tudod különíteni a képzeletet a valóságtól, akkor többé nem fogsz szégyenkezni. És nincs is miért, ahogy nekünk férfiaknak se kell amiatt, hogy a nők megnézik a jóképű filmsztárokat például.


De javaslok egy játékot: vegyél valami nagyon szexi cuccot, minél r*b*ncosabb, annál jobb! Egy este öltözz be, sminkeld, fesd ki magad, esetleg tegyél be nagy fülkarikát, szóval változz át, mint egy ilyen férfimagazinos álomnő! Igyál egy kis pezsgőt, hogy oldódjon a gátlás (csak vigyázz, hogy ne vidd túlzásba, és hogy ne nagyon érződjön), aztán amikor hazaér a barátod, csapj le rá! Játszd el, hogy egy ilyen rámenős, gátlástalan, érzéki cicababa vagy (már ha nem vagy az alapból :)! Szerintem a barátod meg fog őrülni, talán neked is jót tesz terápiaként, de az az egy biztos, hogy feldobja a szexuális életeteket. ;)

2015. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!