Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 58 éves vagyok, nem fiatal, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orem Sándorné kérdése:

58 éves vagyok, nem fiatal, a párom nem akar szex közben csókolódzni. Arra a következtetésre jutottam, nem szeret, barátként áll hozzám. Csak biztos hátteret biztosítok a számára. Önbizalom hiányom lehet? Túl reagálnám?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 06:05
 1/10 anonim válasza:
12%
Ha harminc alatti a párod, szarjál bele.
2016. nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
ha harminc feletti akkor is:) ha kamu a kérdés akkor is, meg akkor is ha egyszer esetleg 55 leszel, akkor nem akarnak veled csókolózni, de lehet csak fogat kéne mosni...:) csak tipp volt, nem akarlak piszkálni... főleg ha nem vagy még 55
2016. nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, amikor egy már idősebb valaki kérdez ezen az oldalon, és mindenféle tisztelet nélkül jönnek a kis suhanc sz.rháziaktól a szokásos válaszok...


Kérdező, sok férfi nem szereti ezt csinálni, mi valahogy másképp állunk ehhez, mint a nők.

2016. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Szeretetnyelvek, kommunikáció, stb. Ennyi idősen is lehet még tanulni, mielőtt az ember tönkretesz valamit, ami jó, csak azért, mert meg sem próbálja megérteni a másikat, vagy megbeszélni vele.


Ő mit mondott, miért nem akar csókolózni veled közben?

2016. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg nem piszkálásként, de a fogmosással hogy állsz? Elég egy szuvas fog, hogy ne legyen kedve az embernek csókolózni, mert olyan a szájszagod.

Nálunk is volt ilyen gond, mondjuk én őszintén meg is mondtam a férjemnek, hogy szeretem, kívánom, de amíg a fogorvosi kezelése nem ér véget, addig ezt a részét most kicsit hanyagoljuk, vagy toljon egy kis szájvizet előtte.


Fogmosás, szájvíz, és próbáld meg úgy. Ha akkor se akar csókolózni, akkor tényleg megváltoztak az érzelmei. Ami viszont idővel teljesen normális tud lenni, gondolom nem most jöttetek össze.


Azt te tudod, hogy tényleg csak a biztos háttér miatt van-e veled, főleg ha ez azt jelenti, hogy te tartod el. Akkor nézz szembe a valósággal, és mérlegelj, hogy tényleg ez kell-e neked.

2016. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bence_ ***** válasza:
80%

Fogaid rendben?

Mit mond, hogy miért nem csókol?

2016. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így volt mindig, vagy ez valami új dolog?

A csók szerintem intimebb dolog a szexnél, szóval, ha azt igen, ezt meg nem - akkor inkább csak üríteni van veled.

(Ha még el is tartod...)

2016. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ártana átgondolnod, hogy nem esetleg a fogaiddal, szájszagoddal van-e a gond? Ha nem, akkor mindenképpen beszélgess vele erről, főleg, ha azelőtt nem így volt.
2016. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a GYK-n mindig a Kérdező a húnyó, de, hogy honnan ez az erős hit, hogy büdös a szája?

A magyar parasztság jókora részétől idegen az intimitásnak ilyen kifejezése... kérdezzétek csak apátokat, anyátokat mennyit csókolóznak!

2016. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az is egy lehetőség.... Nyilván nem biztos, hogy ez a probléma, de a saját problémát sok ember nem látja. Szerintem aki (többek között én is) azt írta, hogy vizsgálja meg a kérdező, nincs-e a szájhigiéniával probléma, az is segíteni akart....
2016. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!