Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A középiskolai szerelmemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középiskolai szerelmemmel szeretnék összejönni. Miért legyintenek erre az ismerőseim? Miért lenne jobb valami érzelemmentes kapcsolatba belevágnom? (Aztán a régi szerelmemről fantáziálgatni.)

Figyelt kérdés

Eleve van egy fura stílusom, csak egy csajba voltam szerelmes (amúgy jól kijöttünk), a többiek akikkel ismerkedtem, mind rettentően unalmasak voltak, nem jöttünk ki, nem bírtam velük lenni, stb...


Néhány ismerősömnek mondtam, hogy a régi szerelmemmel szeretnék összejönni, erre ők vagy legyintettek (úgyse fog összejönni), vagy kiröhögtek... csak azt nem értem miért? Miért lenne jobb egy érzelemmentes kapcsolatba belevágnom? (Csak hogy legyen valakim? Akkor is, ha nem jön be az illető?)

27/F


2021. febr. 4. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó,hogy te vele akarsz összejönni,de azért neki is van ebbe beleszólása. :D
2021. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Kihagytad a lényeget: ő szeretne veled összejönni? Mert ha nem, ebből nem lesz semmi.
2021. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok!
2021. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajrá, próbáld meg.
2021. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"de azért neki is van ebbe beleszólása" - Persze nyilván, ez még nem derült ki :)


A kérdésem inkább arra irányult, hogy az ismerőseim miért reagálnak ilyen furán?

2021. febr. 5. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy vannak vele hogy ez kettőn múlik, vagy ismerik az exed és nem gondolják hogy összejön, mi ezt nem tudhatjuk. Kérdezd meg tőlük.

Amúgy nem tudom gondoltál- e arra hogy az eltelt idő miatt ő már nem ugyanaz akit szerettél, hacsak nem vagy még mindig vele kapcsolatban.

2021. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!