Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen pasinak egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasinak egyáltalán nincsenek érzései ugye?

Figyelt kérdés
Ha a csaj elkezde előtte sírni, akkor ő inkább elmenekül, pl. nem próbálja megvigasztalni, megölelni stb... Csak egy totál érzelemmmentes, érzéketlen ember tesz ilyet ugye?

2018. júl. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert pont bogo csajokra vagyunk kivancsiak
2018. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha nem a párom, akkor én se kezdem el ölelgetni. Ha a páromról van szó, akkor természetesen minden módon próbálom vigasztalni.
2018. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Kivéve, ha nyilvánvalóan értelmetlen hisztiről, és nem valódi szomorúságról van szó.
2018. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Vannak ilyen férfiak. Nekem pl apám volt ilyen; emlékszem egyszer bőgtem a nappaliban, ő meg azt tettette, hogy telefonon hívják, hogy ne kelljen empátiát színlelnie.

Az ilyeneket jobb minél messzebbre elkerülni, mert akár párkapcsolatról, akár barátságról van szó, csak az idődet vesztegeted vele.

2018. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi intelligencia terén lenne hová fejlődnie.
2018. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nem a párom, nem fogom ölelgetni vagy ilyenek. Ha a párom, az más, akkor nyilván megölelem, vigasztalom.
2018. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is simán elképzelhető, hogy a csaj csak hisztizik vagy manipulál, olyankor még jó, hogy inkább elmenekül, minthogy megerősítse benne, hogy rendben van, amit csinál. Ha viszont tényleg történt valami és úgymond "jogos" a sírás (úgy értem nem valami hiszti) akkor pedig vagy nem tudja kezelni az ilyesmit (alacsony EQ) vagy nem érdekli a dolog. Érzelmei ettől még lehetnek, csak nem az adott lány felé.
2018. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!