Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban lévő férfiak, lehet néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Azok válasza érdekel, akik hosszabb ideje együtt élnek vagy házasok, jól működik a kapcsolatuk és nem akarják megcsalni egymást. Nyilván nagyon szeretitek a feleségeteket. Számotokra ő a leggyönyörűbb nő a világon. De ha mentek az utcán, meg főleg strandon, akkor láttok más jó testű nőket is, akik láttán azonnal feláll a cerka. De ilyenkor nem a másik nővel mentek haza, hanem a feleségetekkel bújtok este ágyba. Esetleg a másik nőre gondoltok közben, de akkor sem csaljátok meg a feleségeteket. Legalábbis én így vagyok ezzel, ugye más is?


A másik meg, hogy aki szintén így van ezzel, nem féltek hogy ha lányotok lesz és eléri azt a kört amikor nővé válik, hogy őt is megkívánjátok? Őt sokkal nehezebb lenne elfelejteni, hiszen minden nap együtt vagytok, esetleg kihívó ruhákban flangál a lakásban. Ennek a kísértésnek nehezebb lenne ellenállni, nem?


Ha másképp éreztek, kérlek azt is osszátok meg velem.


2021. febr. 7. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, ez beteg.
2021. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"láttok más jó testű nőket is, akik láttán azonnal feláll a cerka."


Nem, nem történik ilyen, max nálad.


"ha lányotok lesz és eléri azt a kört amikor nővé válik, hogy őt is megkívánjátok?"


Nem te vagyok.

2021. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Menj el pszichológushoz. Xd
2021. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Sztem meg most kasztraltasd magad.
2021. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem akarom ezt, csak rettegek hogy megtörténik.
2021. febr. 7. 08:56
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Kezeltetsd magad mihamarabb
2021. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb legyen párod-feleséged, és megtudod, hogy nem áll a cerka akkor már mindenre, csak gyerekként! Nézni diszkréten pedig lehet, nem vakságot fogadsz! Tegnap én is recepteket nézegettem a Youtube-on, de paprikás krumplit ettem.


Aztán, ha egyszer netalán ennyi ésszel összejön egy feleség és születik lányod, rájössz, hogy mennyire beteget kérdeztél! (Reméljük...)

2021. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Strand előtt érdemes elintézni dolgokat, amúgy is kamaszként van az, hogy mindenre feláll, ha már sokmindent láttál és nem gondolsz nagyon bele, akkor nem vészes. Én is láttam olyat nyáron, hogy 10/10 csaj kb kilibbent a bikiniből, akkor nekem is kellett jó pár perc amíg kitudtam menni a medencéből.


Az apa-lánya dolog, meg most elterjedt step daughter, step mom, step sister kategóriák miatt lehet kérdés. régebben nem ilyen volt, nem írtak buta címeket mellé. Ha nem lakatos a vezeték neved és nem borsodban vagy egy bizonyos értelmi színvonal felett kb 70 iq meg se fordul a fejedben az ilyesmi, illetve azt is ki akarod majd herélni, aki ágyba akarja vinni a lányod.

2021. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szex közben nem gondolok másik nőre. Épp elég egyszerre csak egy problémával foglalkoznom.
2021. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy a férfiak egy része a lánya korabeli nőket is megkívánja, esetleg a lánya barátnőit, van ilyen, ez még nem beteges. Egy apa viszont otthon a fiatal nőben a gyerekét látja és nem egy kívánatos nőt. Ha nem így van, na, az a beteges.
2021. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!