Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány lefekszik olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lefekszik olyannal is akiben megbízik meg vonzódik hozzá, de amugy nem szerelmes, és nem is akarnak összejönni, az már elítélendő?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi lennék a többség véleményére=D Majdnem 30 vagyok, eddig 5 pasival voltam és ebből 4el volt kapcsolatom, az 5 pedig egy nagyon jó haverom volt, évek óta ismertük egymást nem akkor először aludtunk ott a másiknál csak akkor jött úgy ki a lépés hogy mindketten szinglik voltunk, és hát jól éreztük magunkat. A barátság nem romlott meg, viszont megbeszéltük h ebből rendszert sem kellene csinálni, azóta jót nevetünk az egészen, semmi sem változott.

Erre most már huzamosabb ismerkedés után megkaptam valakitól h ez milyen undorító...hogy csak azzal kellene lefeküdnöm akibe szerelmes vagyok stb.



2018. jún. 9. 14:06
 1/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
73%

Az ilyen buta emberekre ne figyelj oda. Nem csináltatok semmi rosszat.


Sajnos vannak olyan önző kisfiúkák, akik már azt is nehezen viselik el, ha a nő egy korábbi komoly kapcsolatában szexelt, mert hogy 'az undorító'.

Amelyik pasas ezért elítél téged, azzal amúgy is csak a bajod gyűlne meg, mert más téren is eléggé kérdéses a felfogása.

2018. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

én ilyen teren maradi vagyok meg ha el is ítélsz..


nem dícsérnélek meg érte

2018. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dícséretet azt senkitől sem vráok érte...de a mult az múlt. Őszintén szolva én nem érzem ezt akkora volumenü valaminek h emiatt már ne is kelljek ha eddig amugy szimpatikus voltam. Na mindegy...=D
2018. jún. 9. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Hmm....lehet én is maradi vagyok.

De szerintem az ember olyannal feküdjön le, úgy, hogy nem tervez hosszútávra akivel a jövőben nem fog kontaktot tartani.

Szerintem ez tiszteletlenség a majd következő fél felé.

Szi bemutatom a haverom, ja igen, volt szex köztünk....ez milyen már??!!

Mindig kerültem az ilyen “alja” (nagyon csúnyán mondva) nőket.

Meg szerintem a barátságba nem fér vele a szex.

Nem vagyok katolkius vagy ilyesmi. Csak ez nálam így megy. Nem ítélem el a szexkapcsolatokat, csak ha csinálja az ember akkor olyannal akit nem fog minden nap látni, főkepp nem a “haverjával” aztan majd az új pasija nézheti.

Az isten mentsen meg engem a hozzád hasonló nőktől.

2018. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Inkább egy olyannal, akiben megbízol, mint egy vadidegennel, bár annak is megvan a varázsa. Szerintem semmi elítélendőt nem csináltál, egy következő férfi pedig legyen elég érett ahhoz, hogy ilyesmi ne zavarja.

(Mondom ezt úgy, hogy korábban lefeküdtem egy sráccal, többször is egy fesztivál folyamán, mit ad Isten, most munkatársak vagyunk. A barátom tudja, hogy volt köztünk korábban kapcsolat, de bízik bennem és felfogja, hogy az akkor volt, mikor mi még hírből se ismertük egymást.)

21L

2018. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, hogy az ember ne feküdjön össze a barátaival, meg a haverjaival. Nálam baromira nem így működik, én is undorodom az ilyenektől, akik mindenivel képesek összefeküdni minimális vonzalom esetén. Mondjuk, az ők dolguk, sok közünk úgyse lesz egymáshoz, de ez a véleményem.
2018. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem sem tetszene, főleg úgy nem hogy a haverod... "Szia, ő itt jancsi az egyik barátom. Mostantól lyuksógorok vagytok." Hát köszi én ebből nem kérnék. Ráadásul mindig ott lenne a tudat, hogyha egyszer megbántva érzed magad vagy valami, akkor lenne kihez menni egy kis "szeretetért". Akárhogyis nézzük, az embert a múltja formálta, nem lehet minden felett elsiklani (szerintem)...
2018. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
De miert vagy kivancsi? Kit erdekel h a sok alszent mit gondol a dologrol...Te maganugyed,el se mondok senkinek ilyet.
2018. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem elitélendő! Neki is lehetnek vágyai ahogy a pasiknak is! Nem élünk már a középkorban!
2018. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!