Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátérjek a lényegre? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátérjek a lényegre? Elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy 40/F férfi aki nagyon tetszik nekem ha meglátom csak úgy ver a szívem, viszont nagy a korkülönbség 15/L

és ezért mindenki ócsárol.

Ő nem olyan pasi mint a többi.

Kedves aranyos, nőtlen, nincs barátnője.

Ha beszélgetünk, kérdez valami mosolyog van amikor rámkacsint és akkor mélyen a szemébe nézek és "elrántom" a tekintetem (flörtölök)vele.

Szerintetek ha kettesben vagyunk utaljak rá hogy tetszik nekem?

Vagy egyből törjek a lényegre?

Hogyan csináljam?

Tdom hogy nagy a korkülöbség, és az sem érdekel hogy az apám lehetne.

VAN ILYEN!

Kérlek titeket csak akkor írjatok ha értelmes és nem lenéző ócsároló válaszokat tudtok adni, hanem segítőkészeket.

Már annyi ilyen kérdést felraktam de mindenki csak lenézett!

S.O.S!!!!!!!!!!!!


2010. aug. 16. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyébként édesapáddal milyen a viszonyod? Jó mintát tud nyújtani? A szüleidnek milyen a viszonya egymással?
2010. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy még ő néha rád kacsint,nem jelenti,hogy bármit is szeretne tőled.Honnan ismered őt?Családi barát?Hát szerintem ez nagyon nagy korkülönbség..nem hiszem,hogy jó ötlet lenne vallani neki az érzéseidről,egyáltalán nem biztos,hogy ő akár egy kicsit is így érez..
2010. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen lehet hogy van ilyen, de az a pasi tuti nem fog komolyan venni téged.. max egy alkalomra jó lennél neki..
2010. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak egy fellángolás és hamar elmúlik.Szerintem várj és próbáld felejteni.
2010. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nos,kislány én nem nézlek,akárki is fog lepontozni.

Végig kell gondolnod reálisan,hogy mit akarsz.Arra készülj fel,hogy ebből komoly dolog nem lesz.Vagy szívat és jól esik az önbizalmának,hogy tetszik egy tininek vagy meg akar dugni.Ez a két lehetőség van.

Ha neked az "kielégítő",hogy párszor d*gtok,akkor hajrá,az simán összejöhet,ha így folytatod.

De komolyra tényleg ne számíts.Nem hülye debil gondolom,hogy lejárassa és nevetségessé tegye magát.

2010. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szerintem eddig te adtad a legjobb választ, legalább kaptam tőled véleményt és a kérdésre válaszoltál...nagyon köszönöm

:D

2010. aug. 16. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő nem olyan mint a többi pasi: Kedves aranyos, nőtlen, nincs barátnője. Igazad van, ő teljesen más, mint mondjuk bárki más a földön. Mert mindenki más szemét, bunkó, nős:) (Y)


Gerontofilia gyanu fennáll. :D Szerintem te csak ne mutass ki neki semmit, ha már ő az "érettebb". Ha megteszed, akkor adsz neki egy jó lehetőséget egy numerára... rossz ötletnek tartom.

2010. aug. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!