Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ éves nőktől kérdezem, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ éves nőktől kérdezem, van olyan, hogy valaki megszokja a szingliséget, és egy idő után nem is akarja feladni a szabadságát?

Figyelt kérdés
Mennyire nagy visszatartó erő ebben a helyzetben, hogy a férfiak közt van aki cselédnek nézi a nőket, van aki meg olyan, mintha nem párod lenne, hanem gyereked?

2021. febr. 9. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Huszonéves még birom hogy megfeleltségi kenyszerben élek.

Szerintem idősebben plane gyerek mellett már nem menne es kizárt hogy akarnám.

Azaz a mostanival sem tudok elkepzelni házasságot es nem is akarok.

2021. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit a leírásban megadtál, számomra az egyik legnagyobb visszatartó erő. Nem fogok senkire főzni (magamra sem teszem), kiszolgálni, a házimunka egészét magamra vállalni, gondoskodni meg pótanyaként funkcionálni.
2021. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok. Rájöttem hogy tényleg szeretnék kapcsolatot. De egy olyat ahol a másik nem korlátoz és nem féltékeny. Nem azt jelenti hogy megcsalnám vagy mindenféle pasikkal járnék ide-oda, de igen vannak barátaim és imádok társaságban lenni, mászkálni, jönni-menni.


Még egyetemre járok (harmadév) és szeretem ezt a fajta szabadságot és szeretném kielvezni ameddig lehet. Olyan kapcsolatra vágyom, ahol ha el akarok menni péntek este a barátaimmal bulizni, akkor elmegyek és a másiknak ez nem probléma.


Mégegyszer mondom, nem lerészegedni vagy megcsalni. Csak mert sokak szerint bulizás=alkalmi szex mindenkivel. Nem!


De ez is csak egy példa. Olyan emberre vágyom aki nem korlátoz teljesen le, akivel nem kell összenőve lennünk.

2021. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: az olyan férfiak szerint egyenlő az alkalmi szex a bulizással, akiknek nincsenek barátaik, és az életben nem voltak lánnyal, ebből kifolyólag utálják őket, mert ki más lehetne a hibás.
2021. febr. 9. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet nem akarok. Olyat akinek szintén vannak barátai, tarsasága. Mehetünk együtt is ide-oda, külön is és nincs ebből sértődés. Ahol nem kell folyton a másik fenekében lenni.
2021. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!