Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van a női szinglis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van a női szingliségnek lejárati dátuma?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a házasságoknak is.
2018. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Van. Akármelyik 40+-os nő akármilyen karrierrel nem ér fel egy feszes 25 év alatti nővel, akinek még nem a menopauzás évektől való félelem a gondja.
2018. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Bétó apó ***** válasza:
26%
Szerintem kábé 35 éves kornál jön el ez a nőknél...
2018. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
#2 Azzal ugye tisztában vagy, hogy a 40+ os nő is volt egyszer 25 alatti, és a 25 alatti is lesz 40+? Ez az élet rendje, nem hiszem, hogy ettől még úgy kéne beszélni idősebb emberekről, mintha valami értéktelen rongydarabok lennének. Több tiszteletet.
2018. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 4eske. Csak mert nálad beletrafáltam, és te ezt rosszmodorúnak érzed, nem az én bajom. Az sem, hogy majd fél évtized alatt kutyának se kellettél.

Ezek szimpla tények. Ahogy a 2+2 négy. Te meg így jártál, és minden nemű megszólalást ami a szingli 40+os nőkről nem pátyolgatás, támadásnak veszed, és habzik a szád online rá :D.

2018. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Mármint hogy értve? Aki x éve egyedül van, az szingli, aki x+1 az már nem az? Vagy 30 alatt szingli, akkor 30 felett kötelező nemszinglinek lenni?

Semmi értelme a kérdésnek.

2018. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Mert a 40 feletti férfiak felérnek ám egy feszes testű 25 éves pasival..

Egyébként egy nő mindig talál magának szexpartnert,míg egy ronda/öreg hapsi senkinek sem kell.

2018. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%

A 40 feletti férfiak pénzügyileg nemhogy felérnek, de többszörösen felülmúlják a feszes testű 25 éves egyetemistát. És manapság a vadkapitalizmusban a pénz beszél.


A nő mindig talál magának szexpartnert? Nos, hányszor pirul el egy nő életében? Ötször.


1: Amikor először csókolózik

2: Amikor először csinálja

3: Amikor először csinálja pénzért

4: Amikor először fizet érte

5: Amikor már nem fogadják el tőle a pénzt...


'Nuff said.

2018. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

#5 Az sem, hogy majd fél évtized alatt kutyának se kellettél.


Te mi a francról beszélsz? Gyakorlatilag fellépek Tinderre és bármikor leakasztok valakit :D Nem 40 feletti vagyok, szóval mégcsak nemis személyesen engem érintett az undorító stílusod, de nem tudtam elmenni felette. Bár a második kommentedet olvasva, benned annyi rosszindulat van, ami a fél világnak is sok lenne. Nagyjából egy 8 általánost végzett kisebbségi lehetsz, a stílusodból ítélve.

2018. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Kedves #8-as,anyám 54 évesen bármikor talál(na) magának dugópajtit,társkeresőn sok férfi ráír,30-as,40-esek is.Ennyire tudnak válogatni a korosodó férfiak..
2018. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!