Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb egy 26 éves srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb egy 26 éves srácnak egy 34 éves nővel?

Figyelt kérdés

Nem rólam szól, ismerősökről jutott eszembe.


Adott egy pár ahol a srác 26 pár éve diplomázott. Mindketzen dolgoznak már a nő 34. Nem bombanő, de nem néz ki rosszul. Szóval nem is arról va szó, hogy egy baromi dögös istennő a csaj, átlagos, sportos.


Tényleg csak elméleti síkon nézzük a kérdést!


Persze nyilván jól kijönnek, megvannak, van közös érdeklődési kör stb.


De ott van a dolog hogy szeretnének valamikor gyereket. Csajnak most a covid miatt munkája se, túl régóta sincsenek együtt, kb 1.5 éve. A srác ráérne még a gyerek kérdéssel, egzisztencia, fiatal, sok minden mást is akarna még a gyerek előtt, de a nőnek már ketyeg a biológiai óra.

Nem lehetetlen 35+-san gyerek de egyre nehezebb lesz.


Miert jó akkor egy 34 éves nővel együtt lenni?


Mielőtt valaki elkezdené hogy miért áskálódom és a többi leszögezném hogy erről szó sincs. Csak szembe jutott hogy más hogyan vélekedik erről, a helyzetről, meg úgy általánosságban a hasonló szitukról.

Volt-e valakinek tapasztalata?


2021. febr. 10. 14:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Engem jobban érdekelne h a te életedben/kapcsolatodban minden rendben-e. Már ha van bármelyik ugye.
2021. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez hogy jön ide? Minek kell személyeskedni?


Velem minden rendben! Mindenem megvan. Nem én vagyok a lényeg.


Elméleti kérdés, csak felvázoltam egy ismerős pár helyzetét hogy kicsit konkrétabb legyen. Ez ihlette.

2021. febr. 10. 14:22
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Én is inkább lennék egy 35-40 közötti nővel, pedig 28 éves vagyok. Volt is már randevúm ebből a korosztályból nem is egyszer. Engem sokkal jobban vonzanak, érettebbek, komolyabbak, tudják mire vágynak. Nem kell velük játszmázni, egyszóval igazi nők.

Az, hogy gyerekre, családra vágynak az természetes, de ha eddig nem sikerült megismerkedniük és gyereket várniuk, az az 1 év már sokat nem oszt szoroz. Ennyi idő azért kell együttélve, hogy kiismerjük egymást, aztán lehet szintet lépni a közös komoly élet felé.

2021. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Azt a szót, hogy szerelem, hallottad már?

Érdekes, de ha egy 14 éves tinipicháról vagy megcsalásról van szó, mindenki erre hivatkozik, hogy a szívnek nem lehet parancsolni. De ha a nő az idősebb, vagy duci, kicsi a melle, vagy gyereke van, egyből lehetséges a tudatos párválasztás.

2021. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Továbbra sem értem minek kell rosszindulatúnak lenni! Feltettem egy tök szimpla kérdést és felvázoltam egy esetet ennyi. Nem bíráltam, nem mondtam hogy rossz vagy jó.


Nyilván tudom szerelem, de azért a szerelem nem megoldás mindenre, egy jó és hosszútávú kapcsolathoz több kell.

2021. febr. 10. 14:28
 6/28 anonim ***** válasza:
2021. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 az nem az én kérdésem, de én is olvastam, onnan IS jutott eszembe
2021. febr. 10. 14:29
 8/28 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normálisan válaszolni és/vagy tapasztalatot írni és sak beszólni akar és rosszindulatú az inkább ne valaszoljon.
2021. febr. 10. 14:31
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
Akkor írd ide, hogy milyen választ akarsz hallani, és bemásoljuk szó szerint. Így jó lesz?
2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Akkor senki se fog válaszolni neked, és válasz nélkül maradsz :S :D
2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!