Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszmázhat e ez a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszmázhat e ez a férfi?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit néha munkába szoktam látni, de nagyon durván oda vagyok már érte. Egy időben folyton nézett és köszöngetett, azt a ezt viszonoztam. Azóta ő nemnagyon felém se, ha mégis akkor rám sem néz, csak amikor távolabb megáll, rögt}ön felém nézeget. Emiatt nem egyértelmű a dolog. Viszont én már utálom is és kívánom is nagyon. Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?
2021. febr. 10. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Menj oda hozzá, mondd neki, hogy szimpatikus neked, és ha van kedve, egyik este menjen veled sétálni. Ha tetszel neki, igent mond, ha nem, el tudod felejteni.
2021. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért nőként oda menni egy férfihez elég ciki. Nyilván az ún incelek tartják ezt normálisnak, és ez minden vágyuk,de azért egy átlag világban még mindig gáz és szánalmas.
2021. febr. 10. 18:03
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy gáz. Nővagyok, már csináltam ilyet, össze is jöttünk, bár már régen volt. Nemcsak az inceleknek, a normális férfiaknak is tetszik, ha egy szép nő kezdeményez náluk.

De ha gáznak érzed, keresd meg Facebookon, és ott írj rá. Vagy küldj neki k*rólájkokat, de ezek a megoldások szerintem gázabbak.

2021. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Az átlag világban is az a gyávaság és az önzés a szánalmas, hogy te nem teszel semmit érte és azt várod hogy mások járjanak a kegyedben. Erről szól az egyenjogúság, jogod van neked is tenni érte ugyanúgy mint egy férfinek ha szeretnél valamit elérni.
2021. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mindjárt azzal kezdd, hogy szimpatikus Neked, hanem találj ki valamilyen épp aktuális mondatot, hogy szólhass hozzá.
2021. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, oké akkor akár kezdeményezhetnék is, de mi az oka annak, hogy így változott a viselkedése amint én is viszonoztam a flörtölését?
2021. febr. 10. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Majd ha találkoztok többször - kérdezd meg tőle. Én nem tudom. Talán bátortalan, akár csak Te?
2021. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy én bátortalan vagyok és nagyon zárkózott is.

De vmi olyasmi a benyomásom, hogy hirtelen már nem tetszem neki, vagy már nem érdemlem, esetleg lett valakije.

2021. febr. 10. 20:10
 9/13 A kérdező kommentje:
*érdeklem
2021. febr. 10. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez tisztára a bátortalanságod megléte és az önértékelésed hiányára utal.

Nem aggódj azon, hogy lemondott rólad, de ha mégis így lenne - van még sok fiú körötted...

2021. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!