Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszmázhat e ez a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszmázhat e ez a férfi?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit néha munkába szoktam látni, de nagyon durván oda vagyok már érte. Egy időben folyton nézett és köszöngetett, azt a ezt viszonoztam. Azóta ő nemnagyon felém se, ha mégis akkor rám sem néz, csak amikor távolabb megáll, rögt}ön felém nézeget. Emiatt nem egyértelmű a dolog. Viszont én már utálom is és kívánom is nagyon. Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?
2021. febr. 10. 17:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a mai világban ne gond, ha egy nő kezdeményez. Még mindig jobb, mint kétségek közt élni. Tedd fel magadnak a kérdést: mit veszthetek vele, ha nem kérdezek rá?
2021. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Már régebben megírtam, de most is leírom:

1951-ben a szomszéd faluból egy lány elküldte a szomszédasszonyát hozzánk azzal a kérdéssel, hogy egy lakodalomban megtetszett neki a bátyám és megengednék- e a szüleim, hogy neki udvaroljon, illetve hajlandó-e erre a bátyám. Naná, hogy hajlandó volt! A szüleim pedig azt mondták, hogy ha most tiltanák is - a fiuk örökre boldogtalan lehet. Összeházasodtak és voltam az esküvőjük m60. évfordulójának ünnepségén. Tehát - már 1951-ben is...! (És nem a bátyámék voltak az egyetlenek, amikor a lány volt aktívabb).

Ffi/79.

2021. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akár Facebook-on is ráirhatsz valamilyen ürüggyel, vagy munkával kapcsolatban. Az is több a semminél.
2021. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!