Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki megbánta, hogy kilépet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki megbánta, hogy kilépett a kihült, ellaposodott házasságából? Mert egyedül még rosszabb lett. Főleg 40-esektől és felette kérdezném.

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

soha nem bántam meg a döntéseimet ...

így az ilyeneket sem

2021. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mindig meg kell adni az esélyt az új életre!
2021. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Nekem olyan volt hogy ki sem leptem rossz kapcsolatbol inkább.

Megvártam mig ő szakit addog pedig köszöntem minden napot hogy velem van.

Megtehettem volna hogy inkabb egyedul éveket de én ugy döntöttem akkor mellette maradok ha msr visszaszàmlálás van.


Nem bántam meg. Addig legalabb volt barátom

2021. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*akkor is mellette maradok ha már
2021. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiléptem, de nem lett jobb az életem.. most is keresem a megoldást hogyan tovább...
2021. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!