Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy nem kéne várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem kéne várni egymásra hogy valamelyikünk elkezdje a dolgot. De ti hogy döntenétek? Kezdje egy nő az orált vágy várjon amíg a pasi cselekszik?

Figyelt kérdés

Na ma a barátommal csak pettingeltünk, nem volt gumi így szex sem.

Na és ő csak ujjazott, simogatott.Én is neki csak kézzel csináltam.

Megkérdezte hogy nem akarom-e?!Mondtam neki hogy majd.Elkezdi: ha több ideje leszünk együtt?Mondtam erre hogy nem attól függ, hanem ennek kölcsönösnek kell lenni.

Ő mondta hogy ő is fogja nekem majd,hát akkor én is majd gondoltam.

Na és szerdán megyünk hozzá, lesz rá lehetőség hogy együtt legyünk.

Na és nem tudom hogy kezdjem e el én az orált vagy várjam míg ő csinálja?!

Félek elkezdeni, zavarban vagyok, attól félek hogy azt fogja gondolni hogy valami sz*pos k**va vagyok aki bárkit bárhol bármikor.

Hisz még csak 1 hónapja vagyunk együtt.


2010. aug. 16. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ide, ha szereted őt , akkor kérd meg, hogy nyaljon ő ki téged. Ha ő télleg szeret meg is teszi. Ha önző patkány, akkor úgy is azt fogja mondani h "de te is engem"... szóval a nő jobb ha kezdeményezi a dolgot, mivel ha a srác kezdeményez akkor a csaj rögtön azt gondolja,hogy "hát ennek csak arra kellek,hogy leszopjam.." szóval kezd te ráadásul úgy,hogy KÉRDD meg hogy "nem szeretnél kinyallni?"vagy bármi. A szitu adja.de a legfontosabb,hogy a nő kezdje és ne azzal, hogy "leszophatlak" hanem hogy magára gondoljon.

Egy 16/F

2010. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
JA és egyébként hány éves vagy?Gondolom 14-15
2010. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18éves vagyok kicsit félre értettem amit írtál de aztán leesett.

Én arra gondoltam hogy ki kezdeményezzen mármint ki csinálja elsőnek.

Na de a lényeg hogy értem:)

2010. aug. 16. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó "hány éves vagy? Gondolom 14-15" elég viccesen hangzik egy 16 éves szájából:D


Ha ennyire akarja, hogy leszopd, akkor kezdje ő.

2010. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elsőnek a férfi csinálja a nőnek, ez így fair,hiszen ha nő csinálja elsőnek, az olyan megalázó. És mi szemünkben(legalább is az enyémben) JOBB ADNI MINT KAPNI!!:)

Most is van egy barátnőm,1 hónapja vagyunk együtt és élek halok érte.:-)

16/F

2010. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!