Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg egyre gyakoribb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg egyre gyakoribb?

Figyelt kérdés
Egyre több férfi ismerősöm meséli, hogy szex után nem kell nekik az a nő, aki addig kellett nekik. Nem a nő rossz ágybeli teljesítménye miatt, és nem is a jelleme miatt. Hosszas beszélgetés után ezek a ferfiak kibökik, hogy bizonytalanok a szexuális orientációjukban. Udvarolnak nőknek, randiznak, időt fordítanak a nőre, figyelmesek, szexuális vágyat is éreznek, de amint megtörténik a szex (fura mód mindegyik egymástól függetlenül azt mondta, hogy egy rossz szava sem lehet a nőre szexuálisan sem) pár nap/hét után elveszik az érdeklődésüket, semmibe veszik a nő érzéseit, hazudoznak majd eltűnnek. Elsőre azt hittem azért, mert csak szexet akartak eleve. De kiderül hogy nem, volt aki egy évig ismerkedett az adott nővel, először barátok voltak, és úgy lett kaocsolat. De amint megvolt a jó kielégítő szex is, utána elhidegültek a nőktől, és titkon férfi társaságra vágytak. Ezt egymástól függetlenül mesélik a férfi ismerőseim. Ez ennyire gyakori lett?
2021. febr. 13. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert biszexek voltak
2021. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem egészen, de én is elhidegültem barátnőmtől, nem egy szex után, hanem pár hónap alatt, mintha beleuntam volna a megfelelési kényszernek, mindent úgy kell tennem, hogy jó legyen, inkább fogom magam és elmegyek sörözni egyet jól esett párszor.
2021. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kettes itt olyanokról van szó, akik úgy ahogy az első írta biszexek, de átverik a nőket azzal hogy heterók.
2021. febr. 13. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
ilyet még sosem hallottam
2021. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig egyre több ilyen van. Biszexek akik azt hazudják hogy heterók, és tönkre tesznek emiatt érzelmileg másokat. Lásd a kérdésem taglalásában leírtakat.
2021. febr. 13. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Erről Freud is írt egy tanulmányt. Hogy az igazi vérbeli casanovák igazából látens homoszexuálisok, ezért nem tudnak huzamosabb ideig egy nőnél kikötni. Csak szégyen lenne a család, társadalom előtt, ezért még önmaguknak sem ismerik be. Az egyik homoszexuális ismerősöm is mondogatta a környezetemnek, hogy én milyen jó csaj vagyok és tetszek neki. Később elvette egy másik pasi és most boldog házasok. Ebben van valami tényleg!!
2021. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Mivan? Egy epkezlab not nem tesz tonkre ha egy meleg csavo nem ot valasztja, ugyanigy egy epkezlab ferfit se kene tonkretegyen egy leszbi. Sztem valogasd meg az ismeroseidet...
2021. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es nem érted! Ezek a ffak titkolják hogy biszexek. A nő csak néha kellene nekik kedvük szerint. Közben a nőt aki beléjük szeretett hanyagolnák majd lelépnének. Szóval nagyon nem érted hogy miről van szó. Heteró kapcsolatot hazudnak a biszexek.
2021. febr. 14. 07:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy éves házasságban a férjem fél éve nem fekszik le velem, akkor vele is hasonló lehet, csak maga sem tudja?😱😱
2021. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na már megint kezded??? Igen, minden férfi boozie, így jobb? Sőt a házas férfiak leginkább.
2021. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!