Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy terelitek el a figyelmete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy terelitek el a figyelmeteket a túl kedves pasikról?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdésnek hangzik, és nem is biztos, hogy ebbe a kategóriába tartozik, mert inkább a saját lelki világomról van szó.

Elég magányos vagyok már egy ideje, valószínűleg ezért bolondít meg, ha egy kicsit is kedves velem egy pasi - legyen az a tanárom, konzulensem, vagy bárki, aki nem kéne, hogy tetsszen, és valószínűleg csak udvarias velem.

Sajnos alapvetően egy flörtölős személyiség vagyok, szóval moderálnom kellene magam.


2021. febr. 14. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Vannak barátaid?


A leírtak alapján úgy tűnik, hogy nem nagyon van.

2021. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vannak, de ők nem dugnak meg :(
2021. febr. 14. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Jusson eszedbe az, hogy a "túl kedves" emberek a legnagyobb köcsögök. Általánosítás, de igaz attól még.
2021. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele.

Nincs párkapcsolatom, és a pasik, akik korban is hozzám illenének, ha kedvesek velem, önkéntelenül azt a gondolatot ébresztik bennem, hogy lehetne velük valami.

De aztán visszaránt a valóság, hogy vagy párkapcsolatban vannak, vagy házasok, én meg éljem tovább az életemet egyedül...

2021. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én képes vagyok elképzelni a szerelem gondolatát, ha egy lánnyal beszélgetek egy jót. Szóval nem csak ti vagytok így, hanem én is pasiként


F

2021. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Nincsenek önzetlenül kedves férfiak.
2021. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
6-os, de vannak, mint ahogy nők is vannak.
2021. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kellene keríteni egy dugópajtit, akitől néha megkapnád a szeretgetést, amire vágysz. Akkor nem akarnál semmi többet egy olyan férfitól, aki kedves veled, mert ki lennél elégítve.
2021. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye a kérdés egyáltalán.

Én is így voltam vele évekig, főleg egyetemi évek alatt, mikor senki elérhető/korosztályomból való nem tetszett, de ki voltam éhezve olyan emberek kedvességére, akikre felnéztem (pl. tanárok).


Ne aggódj, ha találsz valakit, akivel komolyabbat is lehet tervezni, rögtön megváltozik minden. Jó tudom, ez nem tanács, de tanácsot nem tudok adni sajnos :/

2021. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!