Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek ha férfi tud főzni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek ha férfi tud főzni, az miért olyan nagy szenzáció?

Figyelt kérdés
Értem hogy ideig óráig lehet ezzel takargatni, helyettesíteni egyéb hiányosságokat, mint rossz vagy nem létező karrier, pénztelenség, de a végén úgyis az számít hogy a pasi elég potens e: szexuálisan, anyagilag stb. Nem így van?

2021. febr. 14. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem még soha nem főzött férfi, de örülnék neki. Figyelmességnek tartanám. A pénze nem érdekel. Van nekem elég
2021. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

# 1


De tényleg nem éreznéd azt, hogy ezzel leplezi hogy nem tudom én csóró és olcsóbban jön ki mintha normálisan ahogy egy férfihoz illik, elvisz egy étterembe? (értem most nem lehet de ha nem lenne vírushelyzet)

2021. febr. 14. 19:51
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem érezném úgy. Nem szeretem amúgy az éttermeket. A kettesben eltöltött vacsorát sokkal jobban értékelném. Főleg úgy, hogy az esetek 95 %-ban én főzök
2021. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként az éttermek 80%-nál nem nagy cucc nagyobb gasztronómia alkotást összehozni otthon....


Ha csak az a lényeg, hogy ki legyetek szolgálva, akkor menjetek örömmel ........

2021. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nálam alap hogy tudok főzni. A párommal meg tortákat is csinálunk.
2021. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki gazdag, nem jelenti azt, hogy ki kell törölni a valagát is. Plusz nem kell szórni a pénzt, csak azért, mert van.
2021. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleg jol fozok sztem, mar egyetem alatt is magamra foztem, azota is ezt teszem. Voltak oylan kapcsolataim ahol en sokkal jobban foztem mint a parom. Szerintem mindenkinek alap kene legyen, de nem mindenkinek annyira fontos a kaja, meg nem mindenki leli oromet a fozesben. Ezt is meg kell erteni :)

27 hasas pasas

2021. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki ha főzne nekem valaki persze ez kölcsönös alapon működik.
2021. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, ohgy ma ez nagy szenzáció egy nőnek.


Max nagyanyáink korában....


Nézd meg manapság a világ leghíresebb séfei mind férfiak, és manapság divat is lett a főzőcskézés.

2021. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát téged sem az eszedért szeretnek kérdező. Főzni nem csak azért tanulnak meg az emberek, mert csórók. Sok tehetős ember szeret főzni és sok nincstelen inkább kiad tízezrekkel többet kajára, mint hogy neki csinálnia kelljen valamit. Nem véletlenül maradnak csórók.
2021. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!