Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy még nem szerettem bele? 21/L

Figyelt kérdés
Van egy srác , még ismerkedési fázisban vagyunk , 2x találkoztunk idáig. Volt már köztünk csók , ölelés , fogtuk egymás kezét ,de valahogy mégsem érzem azt a nagy bizsergést ,azt hogy alig várom hogy újra lássam ,pedig annyira szeretném ezt érezni . Ő már mondta hogy kezd engem megszeretni,de en ezt valahogy nem tudtam kimondani,mert en még ezt nem érzem. Nagyon jól elvagyok vele,szeretek a tásraságában lenni,egy tünemény a srác ,de annyira rossz hogy nincs meg az a wow érzés. Még sosem voltam szerelmes,nem volt még kapcsolatom , lehet ez is az oka? Vagy hogy túlságosan rágörcsölök erre az egészre mert még új nekem? Légyszi mondjátok hogy ez normális még igy az elején .

2021. febr. 15. 12:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy külsőre is bejön * Önbizalmam az nem túl sok , egy zárkózott , introvertalt lany vagyok akinek elég nehezen megy az ismerkedés és a másokban való megbízás.
2021. febr. 15. 12:07
 2/8 anonim válasza:
91%
Csak 2x találkoztatok, meg bőven kialakulhat. Pont ez a lényege az ismerkedési fázisnak. Itt fog eldőlni, hogy van e köztetek kémia 👌😀
2021. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
még kialakulhat, hiszen csak az elején vagytok. de az is lehet, hogy nem ő az igazi neked annak ellenére, hogy szimpatikus meg tünemény, stb.. . az unokatestvérem majdnem ötven éves, és még sosem volt szerelmes állítása szerint.
2021. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Váó érzés az ritka!Nekem 1 ilyen kapcsolatom volt (illetve van) egész eddigi életemben, a mostani. A piacon találkoztunk (papíron minden ellene szólna az ilyenek, szülők szervezték le, s az ilyen kényszerített dolgok nem szoktak soha jól elsülni...), ennek már 9 éve lassan(május 24-én lesz meg a kerek 9 év), azóta nagy szerelemben együttvagyunk annak ellenére, hogy most a COVID, meg az emiatt bevezetett határzár fizikai értelemben elválasztott bennünket .
2021. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
4 vagyok, távkapcsolatban élünk, 150 km van közöttünk
2021. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem is kell beledszeretni, az lenne a fura, hogy nincs bizserges az mar nem annyira jó, én adnék még időt a dolognak, ha jol érzed magad vele, de nagyon sokáig nem érdemes húzni ha nem indulnak be az érzések.
2021. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha még sosem voltál szerelmes, honnan tudod milyen az a wow érzés?
2021. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 attól még mert nem szerelmes attól még lehet "wow érzése". Nekem is volt/van ilyen azzal aki tetszik de szerelmes nem vahyok belé. Talan erre mondják hogy az a bizonyos plusz.


De azt az ember érzi ha csak ránéz a másikra és bizsereg, nonstop mosolyog, izzad, ideged lesz, izgatott.


Sőt szerintem különböző emberek, különböző érzéseket váltanak ki belőlünk, anelkül hogy az egyik jobb lenne a másiknál.


Pl: van 2 ismerősöm, mindkettő nagyon tetszik, külsőre és belsőleg is nagyon, de szerelmes egyikbe sem vagyok (sajnos mind2 kapcsolatban). Nem tetszik az egyik jobban, mégis ha x-et meglátom kicsit befeszülök, erzem hogy gyorsan dobog a szívem, izgatott leszek. Ha y-nal találkozom akkor nem dobog úgy a szívem, nem leszek olyan 'ideges'állapotban de le se tudom vakarni a vigyort az arcomról. Nem egyforma.

2021. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!