Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elveszettem a munkámat....

Elveszettem a munkámat. Találtam már, de valahogy oda nem szívesen megyek. Előző helyemet nagyon szerettem, azóta elvagyok veszve. Kétségbeesett vagyok. Rengeteget sírok. Egy videótól vagy bármi mástól.Párom sem tud segíteni.Normális a sok sírás?

Figyelt kérdés
Azért nem tud, mert nem teljesen érti a hangulat ingadozásaimat, én sem értem őket

2020. szept. 21. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen ugyan ebben a helyzetben vagyok. Annyi a különbség, hogy akkor egy ideiglenest találtam és most jött egy rendszeres. De nem érzem jól magam. És nem nagyon tudom hogy küzdjek meg ezzel. Régebben volt rossz munkahelyem, de ez most teljesen más helyzet.
2020. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális a sok sírás, ha valaki egy számára rossz élethelyzetben van, de a sírás mellett érdemes tenni azért, hogy jobb legyen. Pl.: lépj ki és menj el munkanélküli segélyre, három hónapra adják meg ha jól tudom, annyi idő alatt meg biztos találsz megfeleléőbb állást. Ha pedig nincs lehetőséged munkanélküli segélyre, akkor ez a munka mellett próbálj jobbat keresni és válts mihamarabb. A párom másfél évig kereste a megfelelő munkát, pár havonta mindig más munka után nézett, mert nem találta a helyét. Azóta szerencsére sikerült neki. Nehéz időszak volt neki lelkileg, már kezdte szégyelni, hogy megint felmond, mit fog gondolni a család, de én végig támogattam, hogy addig keresgéljen, amíg olyat nem talál, ahol nem érzi rosszul magát. Túl sok időt töltünk a munkahelyünkön ahhoz, hogy olyan helyen ragadjunk, ahol rosszul érezzük magunkat! Keressgélj tovább, ne add fel! Mindig van választás és más lehetőség!
2020. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉN IS így vagyok de még próbálkozom HASONLÓT találni...visszamenni nem nagyon lehet mert megszünt a cég bár van utód vállalat
2020. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

had tegyek be egy idézetet ami segíteni fog lelkileg helyre jönni:


LUCIFER

Siránkozol? - csupán a gyávaság

Fogadja el harc nélkül a csapást,

Mit elkerülni még hatalma van.

De a végzetnek örökös betűit

Nyugodtan nézi, és nem zúgolódik

Miattuk az erős, azt nézve csak,

Hogy állhatand meg még alattuk is.

Ily végzet áll a történet felett,

Te eszköz vagy csak, mellyet hajt előre. -

2020. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kitartást akik hasonló helyzetben vannak!

Köszönöm az utolsó válaszolónak, igazad van, jobban lettem kicsit :)

2020. szept. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!