Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a 40-es nőknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a 40-es nőknek mi baja van, és miért gondolják azt hogy egy 20-30 éves pasi komolyan gondolja velük, mert csak szex még rendben dehogy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 16:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, én eleve nem kezdek ilyen fiatalokkal.
2021. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Sok ember szeret álomvilágban élni, nem tisztában lenni a valósággal, mert úgy nyugodtabb a lelkük, nem kell szembenézniük a való élettel.
2021. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell gúnyolódni, tudok ilyen kapcsolatot ami ekkora korkülönbséggel a nő javára tizenéve tart. Ma már bármi előfordulhat , a kor csak egy szám.
2021. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Én nem kezdek fiatalabbakkal pont ezért, mert nem bízom bennük, némelyik így is égre földre esküdözik, hogy komolyat keres. Amúgy van akiről elhiszem, aki nem tud a korosztályában szellemi partnert találni, azok előbb utóbb idősebb partner után néznek.

De azért elég gáz, hogy a sok hazug fiatal férfiból kell választani, mert a korosztályunkból alig van valaki elérhető, az is elég szerencsétlenke. Aki meg egy kicsit is normálisan nézne ki vagy van jó témája az ugye fiatalabb. De a többség nem akarja bevallani, hogy csak jól akarja magát érezni. Nem a nők hibája ez, én sem hazudozok másoknak miért kell abból az alapállásból kiindulni, hogy a másik hazudik?

2021. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%

Én (sajnos) több ilyen kapcsolatot is tudok, többnél már gyerek van, házasok.. pl 30 éves nő-22 éves srác, házasság(fujj), 43 éves nő, 31 éves férfi, már két gyerek, házasság(fujj), 32 éves nő, 26 éves srác, eljegyzés..


Én nem tudom mi van a korosztályommal(30 éves nő vagyok), de szedik össze a fiatal fiúkat(vagy pont a 10 évvel öregebbeket), mikor én már két évet is rohadt soknak érzek lefelé(na meg persze felfelé is kb 5öt tolerálok)


Mintha a harmincas nő vagy fiatalabb fiúval házasodva, vagy öreggel(40 felett). Nem is ismerek közel hasonló korú párt, mindenki így kavar..

2021. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
LOL, nalam pont a toy boy-okat kell tavoltartani, a lelkivilagukat felteni, mert hiaba csak szexet akartam, alkalmit irtam a hirdetesben, ramkattannak.
2021. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Láttak már karón varjút.

Én is ismerek ilyen párt, 15 éve vannak együtt. Boldogok.

Magam a #4 véleményét osztom. (40)

2021. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
40-es nők ritkán akarnak komoly kapcsolatot 20-on évesekkel. Ilyenkor inkább a fiúkák szoktak szerelmesek lenni. Két nőismerősöm is végül beadta a derekát, és tartós kapcsolatban van fiatalabbal.
2021. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

tanulj mar meg ertelmesen fogalmazni.


semmi ‘bajuk’ nincsen, ha ezt is gondoljak, valoszinuleg azert van, mert a pasi elhiteti veluk, h komolyat akar. amugy ja, ahogy elottem is irtak, pont h inkabb az szokott totenni, hogy az idosebb noknek a 20on eves pasi csak szexre kell meg egolegyezgetesre es komoly kapcsolatra nem.

2021. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

40es no vagyok es eddig minden pasim fiatalabb volt mint en

Tobb hosszu kapcsolatom is volt 10 evvel fiatalabbal..


Ennyi 😁

2021. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!