Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti élnétek együtt 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti élnétek együtt 4 másik nővel és egy férfival luxus körülmények között?

Figyelt kérdés

A hétköznapok sportolásból, utazásból, szórakozásból állnának, semmilyen anyagi gondotok nem lenne.

Az együtt élés egy háztartást jelent, közös lenne minden, a szexualitás is (mindenki mindenkivel szabadon)



2021. febr. 16. 13:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, 30 alatti nő vagyok
Igen, 30 feletti nő vagyok
Nem, 30 alatti nő vagyok
Nem, 30 feletti nő vagyok
Csak pár hétre próbálnám ki, tartósan kizárt, 30 alatt
Csak pár hétre próbálnám ki, tartósan kizárt, 30 felett
55 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Én dögleni szeretek és nyomorék kérdéseket olvasni, nekem ez a luxus.
2021. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én egy embert még épp, hogy elviselek együtt élés szempontjából, de csak mert nagyon szeretem :) Ötöt soha semmiképp nem viselnék el az életteremben. Ennyit nem érne az, hogy ne dolgozzak, túl nagy árat kellene érte fizetni.
2021. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Simán :D
2021. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészítem, hogy a többiek szimpatikusak lennének, nem ilyen ki tudja milyen random, bunkó emberek. Mindenki odafigyelne a másikra.
2021. febr. 16. 13:21
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
2es vagyok, én akkor se tudnék 5 embert állandó jelleggel elviselni ha kedvelném őket. Túl sok énidőt igénylek, nem tudnék kommunában élni.
2021. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Bocsass meg, abban mi a luxus, hogy harom pinat kell elviselnem? Ja, vagy a ferfitol kifordul a gyomrom, es csak egynegyed feladatom van?
2021. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Szamomra a luxus az lenne, ha negy szimpatikus, szexi ferfi elne velem, ha szamit, nekem mi tetszene.
2021. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Én ehhez akkora proletár vagyok, hogy bele is döglenék az unalomba.

Ez egy elég sehova sem tartó élet, én meg célok nélkül megkattanok.

2021. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

"Annyival még kiegészítem, hogy a többiek szimpatikusak lennének"


De eleve nem lehetnek azok, ha ilyenbe belemennek. Nekem szimpi az, akivel elmegyünk varrószakkörre, meg ebédelni, nem az, akivel szexelnem kell, fúj.

2021. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Én monogám típus vagyok - nincs az a pénz, amiért ezt bevállalnám, mert tudom, hogy rosszul érezném tőle magamat. Attól függetlenük mást nem ítélek el, ha így le van "papírozva" minden, és úgy dönt, hogy neki ez így megfelel, és senki nem vágja át a másik fejét.
2021. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!