Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nárcisztikus exem végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus exem végleg eltűnt volna az életemből?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttem az új barátommal egy fél éve akkor jelölgetett befele kamu profilokkal, én amúgy őt szakítás után egyből tiltottam.Most már nem csinálja ezt, és még ő is a profilját teljesen priváttá tette, pedig eddig nyilvánosan osztotta meg hogy ő milyen boldog a feleségével, most meg szinte csak a magáról készült képeket lehet látni róla.
2021. febr. 16. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvánvalóan nem tűnt el, ha még mindig kémkedsz utána..
2021. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem kémkedek utána, de mivel ezt csinálta velem, én is megnéztem az adatlapját. Amúgy még egyszer a felesége mellett volna képe nekem még írni is. Én örülnék neki ha eltakarodna az életemből.
2021. febr. 16. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nárcisztikus? Na, csak nem pszichológusnak képzeled magad, kiscsillag? Attól, hogy valaki az exed és csípi a szemed, hogy már nem kellesz neki, nem lesz automatikusan nárcisztikus.
2021. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2021. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!