Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy nàrciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy nàrcisztikus fèrjel, hogy vègre letegye az elnyomàst ès az önzösègèt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Minek mentél hozzá?


Amúgy elválni. Ennyit.

2020. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azért mentem hozzà, mert a kapcsolatunk elejèn ès ezidàig nem mutatta ki így a foga fehèrjèt.
2020. dec. 8. 21:49
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Te nem fogod tudni meggyógyítani. Ha tényleg nárcisztikus személyiségzavara van, akkor a pszichológus (vagy pszichiáter sem), mivel az esetek többségében nem látják be, hogy baj van velük, ha netalán mégis, akkor nem mennek el terápiára.

Szóval nem tudja és nem fogja letenni bármit is csinálsz.

2020. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%

Ugysem fogadod meg.


Veresd el! De keményen!

2020. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ez elég nehéz téma. De minden vàlaszotok igaz.
2020. dec. 8. 21:52
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
Ha hozzámész a tinder/kocsma bikájához, mit vársz? Megérdemelted. Bármit teszel csak neked lesz rosszabb. Amíg úgy gondolod te + ő addig te sérülni fogsz.
2020. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem kellene egyből a kérdezőnek esni.

Baromira nem egyszerű felismerni az ilyet, ha még nem volt vele dolgod.

Magához édesget, látszólag törődik veled, te vagy a mindene.

Csak akkor kezd kikelni magából, ha a másik félnek már nem imponáló ez és több teret szeretne, vagy bontakozni, vagy elojonnek a problémák és kezdődik az egyet nem értés.

Nekem is évek után esett le, mibe csöppentem.

Nem én voltam a fontos, hanem hogy az övé lehessek, de csakis az övé.

1x szétmentünk és komolyan annak a hatására tért vissza, mert nekem volt utána egy kalandom.

Mondván, én csak az övé legyek, nehogy már.

Még együtt voltunk így egy évet és szépen lassan vált tisztava, mi folyik.

Szóval én elhiszem, hogy nem vetted észre időben.

Most viszont már felismerted. Az egyetlen út, hogy lépsz.

A kapcsolatból ki, és legközelebb már jobban figyelsz a kezdetleges jelekre.

2020. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a hetesnek TELJESEN igaza van. Nekem apám volt az, anyám ráment. Pedig többdiplomás emberekről, magas egzisztenciáról beszélünk. Ráment a gyerekkorom egy mindig vérben forgó szemű, engem nagyon sokszor kisgyerekként is megverő (nadrágszíj csatos részével!!) baromra, akit biztosan láttál a TV-ben a 90-es években.


EZT kockáztatod, ha nem lépsz. Az első. F, 37

2020. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 acelsziv ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Megváltozni soha az életben nem fog.
2020. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Akik a kérdezőt hibáztatják, azokat kérdezném, hogy szerintük a nárcisztikus emberről azonnal megmondod, hogy az? Sőt, miután megismered, általában még akkor sem lehet ezt észrevenni, mert kedvesnek mutatkoznak, és csak aztán fordulnak ki magukból. Csak hónapok, vagy akár évek múlva derül ki. A kérdező sajnos belesétált egy ilyen ember csapdájába, hát megesik. Megváltoztatni nem fogod tudni, együtt élni meg nem ajánlatos, szóval csak elhagyni tudod.
2020. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!