Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem vált be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem vált be a Tinder? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már korábban is próbálkoztam a Tinderrel, de mindig letöröltem, mert nekem valahogyan semmiféle "sikert" nem hozott... Tegnapelőtt ismét letöltöttem, de eddig ugyanaz: semmi.

Szerintem normális, átlagos profilom van: 3-4 képet szoktam feltenni (egy sima hétköznap vagy nyaraláson készültek és van közöttük teljes alakos és selfie is, alapvetően pozitív képek, tehát nem is ilyen búskomor, nem pózolós, nem vetkőzős stb.), kint vannak az alap adataim (név, kor, hol élek és hol tanulok) és egy felsorolásszerű bemutatkozás (ki vagyok mi vagyok, érdeklődési kör). A saját korosztályom van beállítva a keresésnél (20-30 év) és most már férfiakat és nőket is egyaránt beállítottam. Kimondottan konkrét célom nincsen - alkalmi kapcsolatra és hasonló dolgokra nem vagyok vevő - viszont alapvetően nem is társat keresek, hanem úgy egyáltalán szeretnék emberekkel ismerkedni, beszélgetni, akár találkozni és lesz, ami lesz. Ha csak egy jó beszélgetés/barátság/párkapcsolat stb., akkor az.

Viszont itt jön a probléma... Viszonylag gyorsan kapok 99+ kedvelést. Számszerűen nem tudom elmondani, hogy hány embert húzok jobbra (aki se nem szimpi, se nem tetszik, se nem közös az érdeklődésünk azt nem szoktam). Mindig van is pár match (most éppen 16). És a legtöbbször itt meg is áll a dolog.... A leghosszabb beszélgetés az kb. egy ilyen szia-szia jellegű beszélgetés volt. A legtöbben nem írnak, ha pedig én írok nem válaszolnak.

Nem tudom, hogy ezzel mit tudnék kezdeni vagy mi a hiba. Több barátom is mesélte, hogy milyen jókat beszélgetett csak úgy random emberekkel Tinderen vagy találkoztak, szerveztek valami közös programot stb., nekem pedig valamiért semmilyen pozitív élményem nincsen.


2021. febr. 17. 17:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10-es Igen, a kérdésben írtam is, hogy a basic infók mellett fel van sorolva pár dolog, amit szeretek és érdekel. Szerintem a profilom alapján nagy vonalakban lejön, hogy ki és milyen vagyok.

A szia-szia szintű beszélgetések pedig nem csak rajtam múlnak. Nehéz úgy beszélgetni valakivel, ha pl. meg sem nézi és/vagy nem válaszol, vagy csak napok múlva.

2021. febr. 19. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!