Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyen kínos a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyen kínos a helyzet?

Figyelt kérdés
Nos van egy picivel idősebb kollégám, aki nős is, de nagyon nagyon helyes, eléggé vonzódom hozzá, de tudom nem lehetne. Nem sokszor találkozom vele, de amikor igen, akkor eléggé feszengek a közelében már egy ideje, és félek, hogy észre veszi. Hogy legyek "normális" amikor kettesben vagyunk? El kerülni nem tudom, a munka miatt, fél - 1 órát vagyunk ketten.
2021. febr. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem észreveszi, könnyen kiszúrja ezt a másik.

Próbáld elterelni a figyelmed, de érdemben nem tudok választ adni sajnos.:(

2021. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor fog elmúlni, ha jobban megismered, megszokod avagy nem fogsz már annyira vonzódni hozzá.
2021. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igyekezz kordában tartani az érzéseidet Gondolj a feleségére. Hogyan esne Neked, ha majd a férjedet behálózná egy nő? Légy észnél.

Ffi.

2021. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szó sincs behálózásról, szerintem e kérdésem nem erre irányult.
2021. febr. 22. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez már a behálózáshoz vezető út eleje (Te írtad): "...eléggé vonzódom hozzá... eléggé feszengek a közelében...".

Igen ezeket észre veszi, előbb-utóbb. Ellenállsz majd?

2021. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp azért szeretnék rá tippeket, hogy titkojam, győzzem le. Egyébként meg miért olyan biztos, hogy ha egy házas férfi észreveszi, hogy tetszik egy lánynak, rögtön be is próbálkozik?
2021. febr. 22. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Ne nézz rá, főleg ne a szemébe,

2. Csak a legszükségesebb esetben menj hozzá valamit megkérdezni,

3. Gondolatban se foglalkozz vele,

4. Ha ő megy hozzád valamiért, koncentrálj a kérdésére és igyekezz nyugodtan válaszolni.

Mások bizonyára adnak okosabb tippeket is...

Ha a nős férfi észre is veszi, hogy tetszik egy lánynak valóban nem biztos, hogy be is próbálkozik nála. Hűség és józan ész kérdése.

2021. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!