Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen irt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen irt már valaki üzenetet az exének vagy neked írt már valaki?

Figyelt kérdés
Most nem a 15 évesekre vagyok kíváncsi hanem az idősebb korosztályra. Mi lett a következménye?
2021. febr. 18. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Nekem csak józanon írt, nem szokott inni az exem.

Semmi következménye nem lett, elhajtottam.

2021. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Hú, nekem egyszer egy srác akivel barátok voltunk írt részegen, mielőtt mentem bulizni, hogy vigyázzak magamra. Mondtam, hogy jajj nyugi, nem lesz semmi baj. Erre elkezdte ecsetelni, hogy én nem érzem át az aggódását, amiatt, hogy nem lehet ott, hogy megvédjen.


Na, hát engem nagoyn durván elijesztett.

2021. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Én írtam és nekem is írtak. Mindegyik elég gáz tapasztalat volt...
2021. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Többször is írt részegen az exem. A lényege az volt, hogy újra össze akart jönni. Pár mondatban válaszoltam neki mindig, egyértelműsítve, hogy nem szeretnék újra összejönni. Ezt többször eljátszottuk. Nem lett semmi következménye.
2021. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Többször volt mindkét oldalról. Akik nekem írtak, vissza akartak jönni (józanul is, csak néha így voltak elég bátrak kezdeményezni). Én meg egy ilyen eset kapcsán küldtem el valakit olyan állapotomban melegebb éghajlatra, mert én már majdnem tovább tudtam lépni.
2021. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónappal a szakításunk után írt az exem szilveszterkor részegen. Először csak olyanokról volt szó, hogy hol van, hogy ünnepelnek meg kérdezte velem mi újság stb, szóval ilyen általánosabb dolgokról beszéltünk. Nem haragban váltunk el, így válaszoltam, beszélgettünk pár percet, teljesen jó volt, mondhatni baráti hangvételű. Aztán kb. egy óra múlva jött a hiányzom, nekem is ott kéne lennem, találkozzunk és persze kezdjük újra. Azt válaszoltam, hogy csak azért ír ilyeneket, mert részeg, erre pedig megsértődött és elkezdte passzív-agresszív stílusban inzultálni. Ez pár éve volt, azóta egyszer láttam az utcán, köszöntünk egymásnak és ennyi.
2021. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!