Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a jelenlegi párodról kiderülne, hogy részegen kihasznált mielőtt jártatok?

Figyelt kérdés

Nem velem történt, de eléggé megrázott így a hallottak alapján.

Egy ismerősömmel (22 éves jelenleg, lány) történt. Jelenleg négy hónapja van együtt a barátjával, akit kb. 10-12 éve ismerünk mind a ketten közös barátok által. A fiú 27 éves.

A történet körülbelül 2 éve kezdődött, amikor az ismerősöm elment vele és néhány barátjával házibuliba. Eléggé kiütötte magát, túlságosan is. Lefeküdt a fiúval, aki egy alkalom után kidobta, mert nem szeretett volna komoly kapcsolatot.

A srácnak eléggé zűrős csaj ügyei voltak, de előszeretettel benne volt minden rosszban. Rendőrségi ügye is volt, mert füvet találtak nála és verekedés miatt is vitték már be.

Viszont pár hónappal ezelőtt összejött az ismerősömmel. Úgy tűnik, hogy a srác teljesen megváltozott a lány miatt és elég komolyan elkezdett vele tervezni. Látszik rajtuk, hogy teljesen egymásba vannak habarodbva.

Viszont az egyik közös ismerősünktől meghallottam valamit, ami totál felkavart és nem térek tőle magamhoz. Azon az éjszakán 2 évvel ezelőtt a fiú szándékosan itatta le a a csajt, aki nem nagyon ismerte a határait, mert előtte sosem részegedett még le. Ki akarta őt használni, ami sikerült is.

Nem hiszem, hogy ezt a csaj tudja, én nem is szeretném neki elmondani. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Szerintetek tényleg így meg tud valaki változni, hogy egy szinte más ember lesz belőle? Régen egy undorító féreg volt, de most tényleg úgy tűnik, hogy a tenyerén hordozza a lányt?

Illetve ez az eset vehető akár erőszaknak is? Aki elmondta nekem, az sokkal jobb kapcsolatban áll a csajjal. Vegyem rá, hogy mondja el neki és és tudja meg az igazságot?


2020. ápr. 24. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyértelműen erőszak volt.
2020. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én régi társaságomban történt-majdnem-egy hasonló dolog. Ez régen volt már.

Járt a társaságba egy fiatal lány, aki jó fej volt, bár szerintem nagyon fiatal a bulizáshoz. Az egyik tag leitatta, mondjuk ott elég sokat piáltak amúgy is az emberek meg ment az igyál igyál erőszakos itatás másoknak is.

A lánynak nem kellett sok, a srác meg a kocsma mögé vitte, hogy majd meghánytatja. Utána nagy üvöltözés volt, meg balhé. Kiderült, hogy odahívta a társaság pár másik férfi tagját, hogy akkor na nincsen magánál a lány, azt csinálhatnának vele amit akarnak. A többi srác majdnem meglincselte az idiótát. Ki is lett utálva rendesen. Mindenki tudta róla.


Szerintem a lány, ha szerelmes, nem fogja elhinni. :S

2020. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

Tényleg mennyire tirpákok vagytok, hihetetlen! :D :D

A kérdező feltett egy normális kérdést, amit szerintem teljesen kulturáltan fogalmazott meg. De akkor én válaszolok:

Ez határozottan erőszak volt, hiszen a lány ha jól értelmezem annyira részeg volt, hogy nem volt döntésképes állapotban. A fiú ezt kihasználta. Ezt akárhoszan is nézzük, megerőszakolta.

A lánynak illene tudnia hogy kivel van együtt. Ha olyan szoros a barátsága a közös ismerősöddel akkor vedd rá, hogy mondja el neki. Én tudni akarnám az biztos!

Láttam már példát arra hogy valaki teljesen megváltozott egy párkapcsolat hatására. Én is ismerek olyat, aki felfüggesztett börtönt is kapott verekedés miatt és már névről ismerték a rendőrségen pedig nagy városról van szó, de összejött egy csajjal, megházasodott, született egy gyerekük és a srácra rá sem lehet ismerni. Mintha teljesen kicserélték volna. Szóval van ilyen.

De nem a mi dolgunk döntést hozni a csaj helyett. Neki kell döntenie hogy tud-e azzal a fiúval együtt lenni, aki megrrőszakolta.

Én nem tudnék. Nem tudnék annyira szerelmes lenni. De ez én vagyok.

2020. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt az ügyet nagyon nem bolygatnám a helyedben!

Egyrészt: hallomásból ismersz csak dolgokat, amik vagy igazak, vahy nem. Pletykáknak meg ki a fene dől be? Hagyd azokra, akikre tartozik!

Másrészt: a csaj gondolom önszántából ivott, nem tartottak kést a torkához. Mivel nagykorú, neki kell vállalnia a tetteiért a felelősséget. Bármelyik épeszű nő tudja, hogy nem issza seggrészegre magát egy buliban, ezt kb. 12 éves korukban beléjük nevelik a szülők.

Harmadrészt: ha ezt a pletykát elkezditek terjeszteni a hapsiról úgy, hogy nem igaz, rágalmazásért úgy a börtönbe juttat, hogy öröm lesz nézni! Manapság hatalmas divat erőszakkal vádolni bárkit, és sajnos ezt soha nem mossa le sesnki magáról, mert bizonyíték erre valahogy soha nincs.

2020. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

""Manapság hatalmas divat erőszakkal vádolni bárkit"


Nagyon jó érzés ilyeneket olvasni erőszakot átélt emberként...fogalmad nincsen róla mit él át ilyenkor és utána az ember. A legtöbb hozzád hasonló csak hab a tortán, hiszen biztosan csak kitalálja a bolond nő. Ja és nem voltam ittas állapotban, nem volt kirívó a ruhám.

Inkább az a tendencia, hogy még mindig elhallgatja a többség, mert csak őt bélyegzik meg.

2020. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy 27 éves ember nem változik meg, főleg nem pár hét leforgása alatt
2020. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én ezt se nem híresztelem, se nem játszok döntőbírát, mivel nem közeli ismerősökről van szó, azóta messzebb sodort az élet tőlük.

Leginkább csak maga a történet kavart fel, hogy a csaj valószínűleg nem tudja az igazat és hogy a srác mit tett vele. Valahol szeretném azt hinni, hogy nem reménytelen a kapcsolatuk és szépen el lesznek. Remélem a srác tényleg megváltozott.

2020. ápr. 24. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt szerintem fontos pont lenne, hogy a lány hogyan emlékszik, már ha emlékszik a történtekre. És az sem elhanyagolható, hogy mi történt pontosan. Pont ezek miatt nem is bolygatnám a történeteket. Nem egy jó kiinduló pont, de nem is nevezném rögtön erőszaknak.
2020. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Együtt vannak,szeretik egymást,hagyd őket békén.
2020. ápr. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!