Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat kérdezném akik távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezném akik távkapcsolatban vannak. Mennyi volt az az idő mielőtt legelőször találkoztatok személyesen és hogy bírtátok addig?

Figyelt kérdés
A szakítás nem fordult meg a fejetekben találkozás előtt mert sokat kellett várni a találkozóra?
2021. febr. 18. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Én a tinderen találtam egy pasit január legelején, 200 km távolság van közöttünk. 3-4 napig ott levelezgettünk, de annyira egyértelmű volt a szimpátia, hogy tel.számot és nevet cseréltünk.

Még aznap váltottunk néhány üzenetet viberen, majd felhívott.

Másnap küldött futárral egy hatalmas csokor virágot úgy, hogy csak a várost ismerte, ahol lakom. A virágboltos hívott, hogy küldtek egy csokrot nekem, hová hozhatják.


Akkor hétvégén találkoztunk, az első randin szex is volt.

Nem sok idő telt el azóta, de a hétvégeket azóta mindig együtt töltjük.


Szóval az elaő levélváltás és az elaő randi/szex között kb. 1 hét telt el.

2021. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazán értem a kérdést, attól még, hogy távkapcsolatban kezdtük először élőben találkoztunk, találkozgattunk, élőben jöttünk össze, nem a neten keresztül anélkül, hogy valaha találkoztunk volna - ilyenbe soha bele se mennék, ne viccelj már.

Első találkozóra nem kellett várni, utána 2-3 hetente töltöttünk együtt 1-1 hétvégét, néha elutaztunk együtt, másfél év után összeköltöztünk.

2021. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok olyannal kapcsolatban, akit még nem láttam élőben...
2021. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsit más volt a helyzet, ugyanis személyesen találkoztunk először egy külföldi rendezvényen. Aztán fél évig ment a nyűglődés, hogy összejöjünk-e vagy sem. Eközben a rendezvényt leszámítva kétszer találkoztunk mindkétszer Magyarországon. Aztán amikor megbeszéltük, hogy oké lesz ami lesz alapon próbáljuk meg, az első időszakban 3 havonta tudtunk találkozni. Nyáron nyilván többször mikor nem volt nekem egyetem, akkor egy hónapot voltam kit nála. Egyszer össze tudtuk hozni, hogy alapképzés végén három teljes hónapot nála legyek, mivel már nem voltak tárgyaim, csak a záróvizsgára készültem. Aztán a fővárosba költöztem az msc képzés miatt, közelebb volt a reptér és már többbször tudtam menni (általában én mentem, nekem a munkám és az egyetem kissé rugalmasabb volt mint neki a munkája). Havi egyszer, később 3 hetente, de ezek általában csak hétvégék voltak. Nyáron, szabadság alatt tudtunk többször találkozni, 1-2 hétre. 4 évig ment ez így. Aztán összeköltözünk és azóta már össze is házasodtunk. Hogy bírtuk? Nehezen, de tudtuk mibe vágunk bele, mert eleve így ismertük meg egymást, tisztában voltunk azzal, hogy mindkettőnknek kötelezettségei vannak még a saját országunkban. Rengeteg energia, mégtöbb anyagi ráfordítás, sok sok türelem és 110%-os bizalom kell egy ilyenhez. Nálunk működött, de nagyon nagyon keveseknek való ez az életforma. És ez is csak abban az esetben, ha datálva van egy végdátum, ami a távkapcsolat végét jelenti. Mi tudtuk, hogy kb 2018-ban tudunk összeköltözni, és ehhez tartottuk is magunkat.
2021. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha még nem taliztál vele, az nem távkapcs, hanem NEM LETEZŐ kapcs.
2021. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!