Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi férfiről/szituációról?

Figyelt kérdés

9 éve volt egy férfi, akivel 1 évig kavartunk, mert kapcsolatnak nem nevezném, ami volt.

Én akkor 17 éves voltam, ő 23. A korkülönbség ellenére szerintem jól elvoltunk, de egyértelműen nem akart elköteleződni, nem akart komoly párkapcsolatot.

Majd nekem lett egy párom, akivel tavaly szakítottunk. Én a kapcsolat alatt soha nem kerestem a másik férfit, ő viszont azóta is írkál nekem. Nem napi, vagy heti rendszerességgel, de néhány havonta azért folymatosan érdeklődött, mi újság, ami számomra kicsit furcsa. :D

Gondolom feltűnt neki, hogy szingli lettem, mert az exemmel a néhány közös fotónkat, amik kint voltak, leszedtem. Azóta már azt is mindig megkérdezi, hogy van-e kedvem találkozni. Én igazából benne lennék a találkozóban, de részemről ez baráti lenne. Alapvetően egy nagyon értelmes, okos és jó humorú ember, de mint férfi, már nem gondolok rá.

Neki viszont nem tudom, mik lennének a szándékai, főleg, hogy folyton beijed(szerintem), mert én nyitott lennék a találkozóra, mindig igent is mondok, majd valami hülye ürügy miatt meghátrál és ismét eltűnik hetekre. :D

Pedig sosem én kezdeményezem sem a beszélgetéseket, illetve a találkozót is mindig ő hozza fel. Arra is gondoltam, hogy azért nem mer találkozni, csak a szája nagy, mert 2x akkorára hízott, mint mikor utoljára találkoztunk.. :D Ebben lehet logika? Utalt is már rá, hogy MÉG nem néz ki elég jól. (napozásról volt szó)

Szerintetek miért csinálhatja ezt? Miért keres évek óta, miért hozza fel a találkozókat, majd miért mondja le mindig? :D


2021. febr. 19. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem nőtt fel, ne fogadj rá, hogy valaha fel fog.
2021. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unatkozik. Jó lenne veled találkozni, de ha akad jobb dolga akkor lemondja vagy visszakozik. Ha komolyan akarna valamit, akkor lépne. Biztos pont vagy, aki mindig válaszol és mindig nyitott lenne a találkozóra, ha neki épp lenne kedve meg ideje.
2021. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából számomra csak szórakoztató a helyzet és azért mondok bátran igent, mert tudom, hogy úgysem valósul meg a találkozó.. :D

Egyébként tudtommal azóta sem volt senkije, ez is árulkodó. Kár érte, mert egy beszélgetésre tényleg nyitott lennék, mert egyébként egy érdekes és értelmes ember, kevés ilyet ismerek, sajnos.

2021. febr. 19. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem félénkségről van szó, csak a veled való találkozás sokadik terv és mindig bejön egy neki jobb dolog. Vannak ilyenek, akik mindig fenntartják a lehetőségeiket. Néha írni meg nem tart semeddig és ugye nem is kerül semmibe.
2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz lehet, utolsó. Köszi a véleményeket. :)
2021. febr. 19. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a lány az életében, akit szivathat, és menőnek érezheti magát attól, hogy ő mondd le téged.

Valószínűleg nem is kéne neked, ha nem a régi énjét látnád benne egy 17 éves lány szemével.


Én a helyedben közölném vele hogy eleget szórakozott, és többet nem kívánok vele kommunikálni.

2021. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!