Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Véleményezzétek kérlek a lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményezzétek kérlek a lent leírt szituációt, mert én már komolyan kezdek kételkedni magamban?

Figyelt kérdés
Párommal gyakori vita a trehánysága. Én állandóan pakolok utána, rendet, tisztaságot tartok, ő meg telibe sz.rja az egészet. Eleinte szépen kértem, van hely a cipősön, ne dobálja már mellé a cipőit, levetett ruháját vigye a szennyesbe, vagy pakolja vissza a szekrénybe (használt zokni rendszeresen volt tv állványon, párkányon, akárhol). Az előbb az történt, hogy behozta egy poros, koszos papucsát szatyorban és az étkezőasztalra tette, én pedig szóvá tettem. Azt mondta nem érintkezik az asztallal, és nem kellene mindenért szólnom. Szerintem ha szatyorban van, akkor sem az asztalon a helye, plane hogy azzal a mozdulattal a helyére is rakhatta volna, de már kételkedem magamban. Pedig amikor összejöttünk olyan pedáns volt, az utóbbi egy évben lett ilyen. Szóval igazam van, vagy túlreagálom?

#trehányság #Egyeüttélés
2018. máj. 5. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hat en se szeretnek ‘csicska’ lenni egy kapcsolatban. En megertem, hogy szoltal neki erte, de ha nem valtoztat akkor megszoksz vagy megszöksz...
2018. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Munkahelyén rendben mennek a dolgok? Általában mindig más probléma van, ha valaki ilyen hanyag lesz hirtelen.
2018. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van. Mondd meg neki, hogy nem ilyennek ismerted meg, és kérdezd meg, hogy miért változott meg.
2018. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Próbálj vele türelmes lenni, és megbeszélni, hogy tulajdonképpen mi is a baja.
2018. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy túlreagálod-e... Helyette leírom, nálunk hogy megy ez:

Én a rendet gyűlölöm, de a tisztaságra ügyelek. A párom a rendet szereti, a tisztaságra viszont igénye ugyan van, de odafigyelni nem tud rá. Ő szatyor nélkül teszi fel az étkezőasztalra a gyerek játszótéren összemocskolt cipőjét, amikor megérkezik és mindent ledobál valahova, mielőtt elpakolná. Ha szatyorban tenné ezt, nem cseszném le érte. :D Akkor sem, ha utána nekem kéne elraknom. Így viszont gyakran kiakaszt. Jobb napjaimon csak röhögök rajta és letakarítom az asztalt, rosszabb napjaimon viszont nem köszöni meg, amit kap...

2018. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

A probléma, hogy nem vagy következetes. Következőre ilyesmi történik, gondolom, már párszor megígértél neki ezt-azt hirtelen dühből. Ám mivel úgysem teszed meg, őt sem érdekli. Persze, ha olyan mondat hagyta el a szádat, hogy összeszeded és meggyújtod a kupacot... arról mondj le azért :).

Ám példának okáért, tudasd vele, hogy csak az lesz kimosva, amit bizony ő a szennyesbe tesz, ha X helyre kerül a zokni, kidobod a kukába... és tartsd is be. Leszel egy ideig minden, csak szépasszony nem, de valószínű, hogy előbb-utóbb megtanulja néhány holmi kihajítása után.

2018. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
51%
Láttad volna a második exbarátnőm szobáját otthon. Világháború utáni állapotok uralkodtak nála, de kajak kritizálni kezdett engem az albiban, ha fél centivel odébb pakoltam a csukámat. Nemtől függetlenül kuka az ilyen ember.
2018. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

De miért vagy vele?


Ez nem fog változni, szóval ha együtt maradtok, 0-24 ebből fog állni az életed, és ha gyereket is szülsz, akkor belebolondulsz.


Ilyen trehány, bunkó ember mellett egy másodpercig nem tudnék élni, pedig nem vagyok tisztaságmániás.

2018. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, sosem jutna eszembe egy cipos szatyrot etkezoasztalra tenni....

A problema szerintem az (nálam ez volt), hogy az elején én mindent megcsináltam ehhez hozzászokott, persze hogy aztán már később nem csinálta meg, hiába kértem. Én kiirnám egyértelműen, hogy minden amit nem a helyére rak, azt kidobod a kukába :-) Ezt persze következetesen be kell majd tartanod, és bizz benne hogy hamar kapcsol. Ha igy se, akkor jobb ha szakitotok.

2018. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!